reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

reklama
Przy Bx, hla-c partnera nie ma podobno dużego znaczenia. Ale postępowanie bez wątpienia zależy od konkretnego przypadku i wyników, które najlepiej skonsultować z immunologiem, żeby nie było wątpliwości, czy trzeba czy nie włączać np. accofil i jeśli tak, w jakiej dawce etc.
Tak, tak. To ja mam już zlecony. Jednak miałam teraz biochem. I nie wiem czy leki tutaj miały szanse zadziałać 😬
 
I mam szczerą nadzieje, że tak będzie i wrócę tu tylko po rodzeństwo dla słodkiego, różowego, zdrowego bobasa urodzonego we wrześniu.
I że pójdzie na mamusie każda z nas.
Czy ja dobrze pamiętam, że udawało Wam się bardzo szybko w ciążę zachodzić?
Kilka postów temu wspominałaś, że nawet lekarz się śmiał na wizycie, czy to już 😁
Udawało się Wam za 1 razem?
 
reklama
Czy ja dobrze pamiętam, że udawało Wam się bardzo szybko w ciążę zachodzić?
Kilka postów temu wspominałaś, że nawet lekarz się śmiał na wizycie, czy to już 😁
Udawało się Wam za 1 razem?
No ja zachodzę w ciąże praktycznie od razu, bez większego wysiłku. Ale wiadomo jak one się szybko kończyły.
11.2022 - decyzja o powiększeniu rodziny, suplementacja, ograniczenie do minimum używek
01.2023 - odstawienie antykoncepcji po uprzednich badaniach (wszystko książkowo, u mnie i u męża)
02.2023 - początek starań, po antykoncepcji miałam zalecenie odczekać jeden cykl
01.04.2023 II kreski - poronienie w 5t6d 13.04.2023
10.05.2023 II kreski (nie dostałam okresu po CB)
30.06.2023 łyżeczkowanie - ban na 3 miesiące + 1 miesiąc moja głowa nam nie pozwoliła :)
Podsumowując ciąża w 2cs, 1 cs. Teraz mamy 2cs :)
 
Do góry