reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Jednak w tych kreskach po godzinach coś jest, dziś dzień spodziewanej @ , miałam nie robić testu. Ale mnie podkusiło i od razu dwie krechy 😊
 

Załączniki

  • E9D8478B-AFD1-48F3-BF1E-BC3868613D5F.jpeg
    E9D8478B-AFD1-48F3-BF1E-BC3868613D5F.jpeg
    67,4 KB · Wyświetleń: 111
Cześć wszystkim:) jestem nowa na tym forum :) 13 stycznia mam termin okresu.. wczoraj był 11 dzień po potwierdzonej monitoringiem owulacji, beta hcg <0,2.. myślicie ze jest szansa ze coś się zmieni? Czy już 11 dni po owulacji beta na pewno by wyszła?
 
W kalkulatorze ciąży w internecie liczac od 1dnia ostatniej @ czyli 10.12 wychodzi mi 4t2d
Ja byłam po 10 dniach od 4+2 i było widać już malutki zarodek. A tydzień później już serduszko. Wiec myśle ze lepiej poczekać i tak 2,5tyg później iść. Na moim przykładzie - 1.11 - termin planowanej @, 2.11-pozytyw dwie grube krechy(i wtedy dzwoniłam do gin i mówił żeby przyjść za 10dni, żeby było cokolwiek widać), 12.11 - zarodek 2mm, 19.11 - serduszko i zarodek 1cm. Oczywiście to było w 2018 roku 😀.
 
Ginekolog ma termin w kalendarzu na 18.01 i 25.01. Zastanawiam się na który wpisać się. Chciałabym wiedzieć czy 2 testy się nie pomyliły, jak robiłam je wczoraj i przedwczoraj i cos zobaczyć na badaniu. Albo pójsc w terminie @ na bete czyli 11stycznia[emoji4]
Ja byłam po 10 dniach od 4+2 i było widać już malutki zarodek. A tydzień później już serduszko. Wiec myśle ze lepiej poczekać i tak 2,5tyg później iść. Na moim przykładzie - 1.11 - termin @, 12.11 - zarodek 2mm, 19.11 - serduszko i zarodek 1cm. Oczywiście to było w 2018 roku [emoji3].
 
Biorę od dawna kwas foliowy, wit. D3, wit. B. Nie powinno się jeszcze brać czegoś? Magnez lub cynk?
Może powinnam już kupić jakieś witaminy dedykowane początkowi ciąży? Jakiś taki strach mam wewnętrzny... niepokój
Ja byłam po 10 dniach od 4+2 i było widać już malutki zarodek. A tydzień później już serduszko. Wiec myśle ze lepiej poczekać i tak 2,5tyg później iść. Na moim przykładzie - 1.11 - termin planowanej @, 2.11-pozytyw dwie grube krechy(i wtedy dzwoniłam do gin i mówił żeby przyjść za 10dni, żeby było cokolwiek widać), 12.11 - zarodek 2mm, 19.11 - serduszko i zarodek 1cm. Oczywiście to było w 2018 roku [emoji3].
 
Biorę od dawna kwas foliowy, wit. D3, wit. B. Nie powinno się jeszcze brać czegoś? Magnez lub cynk?
Może powinnam już kupić jakieś witaminy dedykowane początkowi ciąży? Jakiś taki strach mam wewnętrzny... niepokój
Ja w 1 trymestrze brałam prenatal uno. Polecam tez Tobie - mama dha premium plus - są w fajnej cenie na aptekach internetowych. To może idź tego 25.01. Myśle ze ten 18.01 będzie za szybko. Ja dzień po terminie @ miałam betę ponad 400 i już potem nie powtarzałam tylko czekałam do wizyty. Chciałam mieć po prostu czarno na białym potwierdzenie testu 😃. Możesz tez iść na betę w przyszłym tyg, żebyś była spokojniejsza czekając do wizyty.
 
reklama
Ale się was przyjemnie czyta 😘 ja teoretycznie miałam owulację 3 dni wcześniej niż w poprzednim cyklu, ale nie zmieniam daty testowania. Wytrzymam, będę pewniejsze wyników. O ile mnie wcześniej krew nie zaleje 😅
 
Do góry