reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

@Lytomka trzymam kciuki, żeby zamiast @ pojawiły się dwie kreseczki na teście 🥰
U mnie dopiero 8 dzień cyklu, jeszcze tak długo do wszystkiego, wytrzymać nie idzie 😭
 
reklama
Będziesz sprawdzać poziom bety?
emoji4.png
Narazie nie , o ile nic się nie wydarzy to Za tydzień lub dwa pujde do gin. Biorę od 3 miesięcy Prenatal Uno on jest dla planujących i dla wczesnej ciąży. Lekarz kazał mi przez 3 miesiące brać przed próbą zajścia w ciąże więc witaminki mam i tylko czekać teraz.
 
Hejka,jestem przed testowaniem i mam takie pytanko.
6 i 7 miałam dni płodne,od wczoraj dziwne kłucie w lewym jajniku,ból podbrzusza i jakaś taka wydęta chodzę 🤐 myślicie ze może coś tam się zagnieździć? 😃 Chodzę tylko i myśle o tym haha
 
3 dni po owulacji to to co najwyżej wzdęcie może być [emoji2368]
Hejka,jestem przed testowaniem i mam takie pytanko.
6 i 7 miałam dni płodne,od wczoraj dziwne kłucie w lewym jajniku,ból podbrzusza i jakaś taka wydęta chodzę [emoji850] myślicie ze może coś tam się zagnieździć? [emoji2] Chodzę tylko i myśle o tym haha
 
Hejka,jestem przed testowaniem i mam takie pytanko.
6 i 7 miałam dni płodne,od wczoraj dziwne kłucie w lewym jajniku,ból podbrzusza i jakaś taka wydęta chodzę 🤐 myślicie ze może coś tam się zagnieździć? 😃 Chodzę tylko i myśle o tym haha
Do zagnieżdżenia jeżeli w ogóle dochodzi 6-12 dni po owulacji, a beta rośnie około 2 dni po zagnieżdżeniu i myśle że dopiero wtedy można mówić o jakichkolwiek objawach ciążowych 🙂
 
Hej, po dzisiejszym monitoringu radość, pęcherzyk pękł (wczoraj albo dziś rano) - pięknie wyglądał 😉. Z wrażenie nie zapytałam co z dwoma pozostałymi, widocznymi na poprzednim usg. Oby tym razem się udało... W innym wypadku robimy przerwę... Mężu chyba zaczyna odczuwać moją presję, choć sam też już bardzo chce... Kiedy się kochamy w okresie owu ma trudności żeby skończyć. Poza okresem płodnym wszystko idealnie... I żeby nie było, nie mówię ciągle o owulacji, plemnikach, pęcherzykach... Czasem m wrażenie, że to on ma większe ciśnienie na dziecko... Jak wyłączyć głowę??
 
reklama
Hej, po dzisiejszym monitoringu radość, pęcherzyk pękł (wczoraj albo dziś rano) - pięknie wyglądał 😉. Z wrażenie nie zapytałam co z dwoma pozostałymi, widocznymi na poprzednim usg. Oby tym razem się udało... W innym wypadku robimy przerwę... Mężu chyba zaczyna odczuwać moją presję, choć sam też już bardzo chce... Kiedy się kochamy w okresie owu ma trudności żeby skończyć. Poza okresem płodnym wszystko idealnie... I żeby nie było, nie mówię ciągle o owulacji, plemnikach, pęcherzykach... Czasem m wrażenie, że to on ma większe ciśnienie na dziecko... Jak wyłączyć głowę??
 
Do góry