reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Dziewczyny piszecie co chwila, że bolą was jajniki na owulację, albo czujecie kłucie. Ja nigdy nie czułam swojej owulacji 😔 czy są tu też takie koleżanki, które mają tak jak ja?
Ja nigdy nie czulam bólu owulacyjnego ale od dwóch cykli kiedy miałam monitoring i wiedzialam że jest owu i bardziej się skupialam na sygnałach to czulam ból jajnika po tej stronie co gin mówił ze będzie owulacja. Wcześniej taki ból myslalam że od jelit czy jakieś niestrawnosci ;-)
 
reklama
Jak u Was w nowym roku? Mój mąż stwierdził że Nowy Rok trzeba zacząć jak należy, także chwilę po północy były starania o maleństwo [emoji85] a że prawdopodobnie miałam owulację także po cichu mam nadzieję że wyjdzie nam noworoczna fasolka [emoji23]

Tak mi od wczoraj po głowie chodzi pytanie. Net milczy także pytam Was. Mam wizytę kontrolną u gina 3 dni przed planowaną @. Tak się zastanawiam czy lekarz przeprowadzając badanie USG czy palpacyjne jest w stanie stwierdzić ciążę. Nie piszę o zobaczeniu bo zdaje sobie sprawę że to za wcześnie ale czy coś się w narządach rozrodczych zmienia. Zastanawiam się czy mam jej wspominać o tym że staramy się i jestem przed samą @. Czy po prostu czekać spokojnie tydzień a jak @ nie przyjdzie i wtedy testować.
Chyba jest ciężko to stwierdzić, kiedyś jakaś dziewczyna pisała że lekarz jej powiedział że ma rozpulchnioną macicę czy coś w tym stylu, ale jeszcze nic nie było widać... Także trzeba czekać na rozwój sytuacja
 
No właśnie niby po tym można stwierdzić. U mnie w ostatniej ciąży w 5 tyg lekarka mówila że to ciąża bo szyjka jest zamknięta i właśnie pochwa rozpulchiona mimo że na Usg jeszcze nic nie widziała. Ale to było jednak tydzień już po spodziewanej @. I wiedziała że szuka znaków ciąży. Teraz jednak będzie przed @. Pozostaje czekać i mieć nadzieję że zaskoczy 😂🙈
Ja jak miałam monitoring to lekarz już po badaniu palpitacyjnym stwierdził, że chyba coś się dzieje, ale przyjść za tydzień sprawdzić, jeśli @ się nie pojawi, bo na chwilę obecną jeszcze wszystko może się wydarzyć, a na razie na USG nic nie widać. Wspomnieć możesz, może szybciej wyznaczy Ci wizytę i na kolejnej usłyszysz dobre wieści 😊
 
Hej! Tak sobie Was podczytuję i zdecydowałam, że w końcu dołączę :)
Staramy się z mężem o dziecko od pół roku. W zeszłym miesiącu zrobiliśmy badania tarczycy i przyjmujemy leki (nie były jakieś bardzo złe wyniki, ale można poprawić :) dlatego mam nadzieję, że niedługo się uda ;)
ja okres powinnam dostać 5 stycznia, wtedy też mam testować, chyba, że nie wytrzymam to zrobię wcześniej :D chociaż w tym cyklu raczej się nie uda, bo leki dopiero zaczęliśmy przyjmować.

Trzymajcie się ciepło w Nowym roku. Chcę tu widzieć same pozytywne testy ciążowe! :D
 
Hej! Tak sobie Was podczytuję i zdecydowałam, że w końcu dołączę :)
Staramy się z mężem o dziecko od pół roku. W zeszłym miesiącu zrobiliśmy badania tarczycy i przyjmujemy leki (nie były jakieś bardzo złe wyniki, ale można poprawić :) dlatego mam nadzieję, że niedługo się uda ;)
ja okres powinnam dostać 5 stycznia, wtedy też mam testować, chyba, że nie wytrzymam to zrobię wcześniej :D chociaż w tym cyklu raczej się nie uda, bo leki dopiero zaczęliśmy przyjmować.

Trzymajcie się ciepło w Nowym roku. Chcę tu widzieć same pozytywne testy ciążowe! :D
Cześć! Witaj wśród nas. Obyś długo w tym dziale nie była. :D Powodzenia!
 
Na liście jest @Mila09 [emoji41]
Liczyłam, że ją wywołam [emoji16]
Dziewczyny testowania nie było ponieważ 31.12 przyszła @ 😒
Miałam dać znać wczoraj, ale niestety nie miałam jak.
Cykl trwał 30 dni, kolejna @ przypada na 30.01, więc testuję 31.01. Możecie mnie dopisać do listy ponownie. Mam nadzieję, że to ostatni raz 😊
Trzymam kciuki za wszystkie testujące w tym miesiącu! ❤️
 
Dziewczyny piszecie co chwila, że bolą was jajniki na owulację, albo czujecie kłucie. Ja nigdy nie czułam swojej owulacji 😔 czy są tu też takie koleżanki, które mają tak jak ja?
Spokojnie ja tez nigdy nic nie czuje 😀. Mi ost gin powiedziała, ze gdyby każda kobieta czuła owu i widziała śluz płodny to by nie było antykoncepcji :D.
 
reklama
Cześć 🙂 dziś zaczynam nowy cykl a wraz z nim wprowadzam spore zmiany. Przesiadłam się na Flo. Zaczynam mierzyć temperaturę. Pewnie od wtorku kiedy dotrze kurier mąż zacznie brać Profertil a ja olej z wiesiołka oraz Inofem. Dodatkowo oboje wit D 2000 i kwas foliowy.
Planuje robić testy owu przez cały cykl od 8 dnia.
I co najważniejsze zająć czyms głowę, więc zaczynam regularnie ćwiczyc 💪 😁
 
Do góry