reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Dzięki dziewczyny. To chyba mogę spisać ten cykl na straty 😟
Nie martw się, nigdy nie wiadomo kiedy doszło do owulacji i czy w ogóle doszło. W każdym cyklu jest tylko 30% na zajście w ciążę, kiedyś w końcu każdej z nas się uda 😉 najlepiej się się kochać podobno 3/4 w tygodniu, średnio co dwa dni żeby nie musieć martwić się, że przegapimy owulację ☺️
 
reklama
Kurcze[emoji17] a jesteś już po terminie @?
Hmm już sama nie wiem.
To jest dopiero mój drugi cykl na testach owu. W poprzednim cyklu @ dostałam z samego rana właśnie w 14dpo. Więc myślałam że taka jest moja druga faza i obstawiałam dziś termin miesiaczki ( 34 dc - 14dpo)
A jeśli chodzi o długość cykli to mam w przedziale 29 / 31 a czasami skoczyło do 36. Już się pogubiłam sama nie wiem.
 
Do góry