reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Luty jest nasz [emoji41]
Podczytywałam Was cały czas, a dzisiaj dołączam, bo temp w końcu poleciała w dół, więc @ jutro-pojutrze. Ale w styczniu nie dane będzie mi testować (ech te moje długie cykle...), jednak chętnie tu z Wami posiedzę [emoji846] trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! Ten rok musi być lepszy od poprzedniego! [emoji8]
 
reklama
U mnie testowanie dopiero 8, jak to wytrzymać 😂
Wczoraj wieczorem tak mnie ciągnął jajnik z którego była owulacja tydzień temu... nie mogłam spać na lewej stronie, jak tylko położyłam się na lewy bok to czułam kłucie 😱
 
Luty jest nasz [emoji41]
Oczywiście, że tak [emoji16] jak nic się znowu nie poprzestawia to owu u mnie ok. 18-21.01 (mam nadzieję, że 18 bo P. ma urodziny, może będzie to szczęśliwy dzień [emoji16]) i 14lutego będziemy obie słuchać serduszek [emoji6] chyba warto już zaklepać termin u gina [emoji1787]
 
Będziemy owulowac razem w takim razie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Oczywiście, że tak [emoji16] jak nic się znowu nie poprzestawia to owu u mnie ok. 18-21.01 (mam nadzieję, że 18 bo P. ma urodziny, może będzie to szczęśliwy dzień [emoji16]) i 14lutego będziemy obie słuchać serduszek [emoji6] chyba warto już zaklepać termin u gina [emoji1787]
 
Będziemy owulowac razem w takim razie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Razem raźniej [emoji16] jakie sposoby na ten cykl zaplanowane? Ja poduszka pod tyłek, nogi w górę i nie wstawać min. 30minut [emoji16] przytulanki mam nadzieję, że uda się chociaż co 2 dzień i koniecznie celować w dzień przed owu [emoji16]
 
No cóż, ja podchodzę do tematu jak zawsze zadaniowo [emoji23] ja łykam ovarin od tego cyklu, nowy termometr już jedzie, stary je kwas foliowy i dalej mace. Seksu w sumie nigdy jakoś mocno nie pilnuje bo chce się nim po prostu cieszyć, ale na pewno w tygodniu płodnym nie odpuszczę [emoji23], ale u nas to norma. Zwłaszcza, że teraz mieliśmy dłuższą przerwę, do mnie przyszła @ więc kolejne 6 dni, chłopa mi coś rozkłada więc mam nadzieję, że szybko go puści to będziemy wyposzczeni [emoji23]
Razem raźniej [emoji16] jakie sposoby na ten cykl zaplanowane? Ja poduszka pod tyłek, nogi w górę i nie wstawać min. 30minut [emoji16] przytulanki mam nadzieję, że uda się chociaż co 2 dzień i koniecznie celować w dzień przed owu [emoji16]
 
Dziewczyny piszecie co chwila, że bolą was jajniki na owulację, albo czujecie kłucie. Ja nigdy nie czułam swojej owulacji 😔 czy są tu też takie koleżanki, które mają tak jak ja?
 
Dziewczyny piszecie co chwila, że bolą was jajniki na owulację, albo czujecie kłucie. Ja nigdy nie czułam swojej owulacji [emoji17] czy są tu też takie koleżanki, które mają tak jak ja?
Mnie wczoraj wieczorem już pobolewały jajniki, a dzisiaj ciągnie mnie mocno z prawej strony już od samego rana, pewnie z tej strony pęka pęcherzyk, wczoraj miałam peak, wyszedł na teście owu, mam wszystko idealnie jak w zegarku, 13 dc i owulacja, co miesiąc to samo... A ciąży brak... Jak się w tym cyklu nie uda to wysyłam męża na badanie nasienia...
 
Wiele razy już tu czytałam i słyszałam, że ból któregoś jajnika wcale nie jest wyznacznikiem, że owu jest czy będzie, a jeśli tak to, że właśnie z tego jajnika. Osobiście bardzo się z tym zgadzam
 
reklama
Ja mam dzisiaj dziwny dyskomfort w prawym boku, czy coś mnie boli i czy to jajnik nie wiem. O 11 wyszedł mi pozytywny test owulacyjny, o 15:30 kolejny pozytywny. Myślicie że to jest to?
 
Do góry