reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Dziewczynki mam pytanie w 21 dc pecherzyk 26 mm. 21 dc ķłucie w jajniku z ktorego byla owu, od 22 dc bol jak na okres. Dzisiaj 25 dc bol nadal sie utrzymuje niestety test negatywny. Czy myslicie ze cos moze byc z tego pecherzyka nawet jesli mam takie bole? Dodam ze pierwszy raz mnie tyle dni przed @ boli brzuch. Cykle 28-29. Powiedzcie prosze czy ktoras z Was tak miala i cykl okazal sie szczęśliwy?
 
Dziewczynki mam pytanie w 21 dc pecherzyk 26 mm. 21 dc ķłucie w jajniku z ktorego byla owu, od 22 dc bol jak na okres. Dzisiaj 25 dc bol nadal sie utrzymuje niestety test negatywny. Czy myslicie ze cos moze byc z tego pecherzyka nawet jesli mam takie bole? Dodam ze pierwszy raz mnie tyle dni przed @ boli brzuch. Cykle 28-29. Powiedzcie prosze czy ktoras z Was tak miala i cykl okazal sie szczęśliwy?
W 21dc pęcherzyk, a cykle 28dni? Jesteś pewna, że nic nie pomyliłaś? Bo wygląda, że albo owu Ci się przesunęła i cykl będzie dłuższy albo Twoja druga faza cyklu jest za krótka
 
Dziewczynki mam pytanie w 21 dc pecherzyk 26 mm. 21 dc ķłucie w jajniku z ktorego byla owu, od 22 dc bol jak na okres. Dzisiaj 25 dc bol nadal sie utrzymuje niestety test negatywny. Czy myslicie ze cos moze byc z tego pecherzyka nawet jesli mam takie bole? Dodam ze pierwszy raz mnie tyle dni przed @ boli brzuch. Cykle 28-29. Powiedzcie prosze czy ktoras z Was tak miala i cykl okazal sie szczęśliwy?
Ale że test owulacyjny czy ciążowy negatywny?
 
Myśle, ze już można gratulować [emoji9][emoji7][emoji7][emoji7]! W tym miesiącu jaka była strategia staranek? [emoji3] u mnie dziś peak także muszę męża zaatakować [emoji3]
Dzięki, przytulanki były codziennie, już 3 dni przed owu zaczęliśmy i jeszcze było dzień po owu, czyli 5 razy z rzędu, trzymałam pupę do góry min 15 minut, i to był mój drugi cykl z wiesiolkiem choć nie widziałam jeszcze poprawy a mam problemy z suchością błon śluzowych, myślę że najbardziej zadziałało to że mąż w okresie świąt miał dużo wolnego i się odstresował, sam mówił że to był chyba klucz
 
reklama
Gratuluję [emoji7] Spokojnej ciąży [emoji4]

Mi dzisiaj śniły się dwie kreseczki, bardzo chciałabym by pod koniec miesiąca ten sen stał się prawdą..
Mi wczoraj w nocy 2 razy się śniło że zobaczylam [emoji3498], rano się bałam testować bo już też nie raz się rozczarowałam, ale był cień i dzisiaj na innym teście też była słaba druga kreska, teraz czekam na wizytę u lekarza
 
Ostatnia edycja:
Do góry