reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Tak wygląda test o czułości 10, też jest cień, ale potwierdziło się już na drugim, może jutro uda mi się iść na bete
IMG_20210112_064927.jpg
 
Hej kochane 😉 miałam udany weekend, byłam u bratowej zobaczyć dzidziusia
( urodziła 3 stycznia) jejciu jaki cudowny 🥰🥰 piękne maleństwo 😍

Gratuluję tym co ujrzały ⏸️ kreseczki ( bo przez weekend mało co zaglądałam na forum) a za testujące trzymam 🤞🤞 😉
 
Hej dziewczyny, @O_92 na dzisiejszym teście piękna krecha! 🥰
U mnie koniec małpy, więc biorę się za najprzyjemniejsze, nastawienie póki co mam mega pozytywne, oby tak dalej.
Dzisiaj widzę nikt nie testuje, ale nie wiem co z dziewczynami z poprzednich dni? @polax1 @Ada0701 @igax92 @Czarnula1 @RoseGold ? Coś przeoczyłam, czy nikt nic nie pisał? 🙂
Masz jeszcze szanse na testowanie w styczniu? 😊 Czy masz długie cykle?
 
No właśnie! Dziewczyny jak tam u Was? Testowanie było?[emoji846]
Hej dziewczyny, @O_92 na dzisiejszym teście piękna krecha! [emoji3059]
U mnie koniec małpy, więc biorę się za najprzyjemniejsze, nastawienie póki co mam mega pozytywne, oby tak dalej.
Dzisiaj widzę nikt nie testuje, ale nie wiem co z dziewczynami z poprzednich dni? @polax1 @Ada0701 @igax92 @Czarnula1 @RoseGold ? Coś przeoczyłam, czy nikt nic nie pisał? [emoji846]
 
Dziewczyny a czy po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym, kiedy ewidentnie widać, że kreska jest ciemniejsza od tej testowej jest sens dalej robić jeszcze te testy? Np jeszcze dzień czy dwa po tym pozytywnym?
Aplikacja OvuFriend kazała mi robić testy owu aż do negatywu i wyszło że dwa dni był pozytywny a w trzecim dniu już negatywny prawie nie było tej drugiej kreski.
 
Witam się, pare dni mnie nie było (ostatnie dni przed wyjazdem męża nigdy nie ma na nic czasu)😀
Ja testowałam ostatnie kilka dni i biało, raz na teście pojawiła mi się po czasie piękna wyraźna kreska i mimo ze wiem, ze po czasie się nie patrzy, to serce mi pękło, bo na następnym teście była jedna kreska😔
Owu mi się przesunęła o 2 dni, wiec termin @ również przesunął mi się z 11.01 na 13.01. Jeśli @ nie przyjdzie do 15.01, to znów będę testować, ale nie mam już nadziei

@O_92 gratulacje!
 
reklama
Witam się, pare dni mnie nie było (ostatnie dni przed wyjazdem męża nigdy nie ma na nic czasu)[emoji3]
Ja testowałam ostatnie kilka dni i biało, raz na teście pojawiła mi się po czasie piękna wyraźna kreska i mimo ze wiem, ze po czasie się nie patrzy, to serce mi pękło, bo na następnym teście była jedna kreska[emoji17]
Owu mi się przesunęła o 2 dni, wiec termin @ również przesunął mi się z 11.01 na 13.01. Jeśli @ nie przyjdzie do 15.01, to znów będę testować, ale nie mam już nadziei

@O_92 gratulacje!
Dziękuję
 
Do góry