reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Masz jeszcze szanse na testowanie w styczniu? 😊 Czy masz długie cykle?
cykle mam lekko rozjechane, wg flo owu mam w tym miesiącu, więc testowanie w lutym, ale jak będzie to że tak powiem wyjdzie w praniu, w grudniu w ogóle nie miałam miesiączki a owulacja grudniowa wystąpiła o 2 i pół tygodnia później niż myślałam. teraz bierzemy się na sposób co 2 dni bez patrzenia na płodne czy niepłodne, owu czy nie owu 🤭🤭 może gdzieś się wstrzelimy 😅
 
reklama
cykle mam lekko rozjechane, wg flo owu mam w tym miesiącu, więc testowanie w lutym, ale jak będzie to że tak powiem wyjdzie w praniu, w grudniu w ogóle nie miałam miesiączki a owulacja grudniowa wystąpiła o 2 i pół tygodnia później niż myślałam. teraz bierzemy się na sposób co 2 dni bez patrzenia na płodne czy niepłodne, owu czy nie owu 🤭🤭 może gdzieś się wstrzelimy 😅
To najlepsza strategia 😊 życzę w takim razie owocnych starań 😁
 
Witam dziewczyny😊 ja testuje 26 luty😊 już 2 cykle starań za nami , nie jest łatwo ponieważ nie zawsze jest okazja, mąż pracuje za granicą, w tym cyklu udało się 2 dni przed owulacja która oczywiście nie wiem czy się nie przesunęła, dosc długo stosowałam antykoncepcję. Trzymam kciuki za pozytywne wyniki😘
 
Hej dziewczyny, wszystkim Wam, które do tej pory ujrzały 2 kreseczki serdecznie gratuluję, a testującym aby owe 2 kreseczki sie pojawiły i to takie tłuściutkie 💖💖.
Niestety u mnie @ pojawiła się w 25dc więc nawet nie zdarzyłam testować 😕.
 
reklama
Do góry