reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Bo mam 12 dpo i różowo-beżowy śluz. Od soboty (9dpo) boli dół brzucha i plecy w lędźwiach. I nie wiem czy to okres czy coś innego. Takie nadzieję wiązałam z tym cyklem. Aż mi łzy w oczach stają.
To może oznaczać wszystko. Uzbrój się w cierpliwość i jak się @ nie rozkręci to za 2 dni testuj :)
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady.
Byłam właśnie w toalecie i na papierze zauważyłam śluz zabarwiony krwią. Ostatnie przytulanki były 31 grudnia, owu Wg kalendarzyka 4 stycznia. Okres mam dostać 18 stycznia.. nigdy w życiu nie miałam ani o tyle wcześniejszego okresu ani plamień między okresami. Cholernie się boję, ze to coś nie tak.. Chociaż wiem, ze mała szansa na ciąże ale jakaś tam jest bo w końcu to były dni płodne ale boje się ze jestem i to jakiś zły znak, jestem po poronieniu....
Myslicie ze jak pójdę jutro na betę to będę wiedzieć już czy na pewno to nie ciąża i czekać na rozwój okresu??
 
Teraz dopiero doczytałam ostatnie strony, widzę że mamy podobną sytuację. A dużo tego śluzu masz czy to było jednorazowe ?
Jak do tej pory trzy razy, odkąd wróciłam z pracy o 16. Takie małe kuleczki jak kryształek cukru. Bo ja to prawie ten papier toaletowy pod nos podstawiamy, żeby dokładnie oglądać jak już zbliża się @.
 
Dziewczyny potrzebuje porady.
Byłam właśnie w toalecie i na papierze zauważyłam śluz zabarwiony krwią. Ostatnie przytulanki były 31 grudnia, owu Wg kalendarzyka 4 stycznia. Okres mam dostać 18 stycznia.. nigdy w życiu nie miałam ani o tyle wcześniejszego okresu ani plamień między okresami. Cholernie się boję, ze to coś nie tak.. Chociaż wiem, ze mała szansa na ciąże ale jakaś tam jest bo w końcu to były dni płodne ale boje się ze jestem i to jakiś zły znak, jestem po poronieniu....
Myslicie ze jak pójdę jutro na betę to będę wiedzieć już czy na pewno to nie ciąża i czekać na rozwój okresu??
Ja miałam takie plamienia przed okresem jak miałam infekcje. Skończyło się antybiotykiem.
Zrób betę będziesz wiedziała na czym stoisz, ale na twoim miejscu poszłabym jeszcze do ginekologa tym bardziej, że piszesz ze nie miałaś tak wcześniej.
 
reklama
Do góry