reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
Będziesz powtarzać albo iść na betę? Ja delikatnie widzę jak się przypatrzę, ale nie jestem pewna czy to nie fabryczna. [emoji848] Chyba, że zdjęcie zjadło kolory
Na żywo jest lepiej widoczna, chciałabym iść na betę ale to nie jest takie proste, w mojej miejscowości wszyscy się znają i jak pójdę to wszyscy już będą wiedzieć bo pielęgniarki to pierdołuśnice, musiałabym jechać gdzieś dalej ale chyba nie dam rady bo dziecko i praca, musze jeszcze porozmawiać z mężem, może zostanie z dzieckiem w środę lub czwartek żebym mógła podjechac, na pewno powtórzę test
 
Na żywo jest lepiej widoczna, chciałabym iść na betę ale to nie jest takie proste, w mojej miejscowości wszyscy się znają i jak pójdę to wszyscy już będą wiedzieć bo pielęgniarki to pierdołuśnice, musiałabym jechać gdzieś dalej ale chyba nie dam rady bo dziecko i praca, musze jeszcze porozmawiać z mężem, może zostanie z dzieckiem w środę lub czwartek żebym mógła podjechac, na pewno powtórzę test
W środę to juz będzie ładna kreska na ciazowym ;)
 
Na żywo jest lepiej widoczna, chciałabym iść na betę ale to nie jest takie proste, w mojej miejscowości wszyscy się znają i jak pójdę to wszyscy już będą wiedzieć bo pielęgniarki to pierdołuśnice, musiałabym jechać gdzieś dalej ale chyba nie dam rady bo dziecko i praca, musze jeszcze porozmawiać z mężem, może zostanie z dzieckiem w środę lub czwartek żebym mógła podjechac, na pewno powtórzę test
Współczuję takich pielęgniarek.. A jakiej czułości robiłaś test? Zdjęcia niestety bardzo często przekłamują. Oby za dwa dni kreska była ciemniejsza 😊
 
Ostatnia edycja:
Ja coś widzę! Jest nadzieja! Który to dpo? A tak poza tym to szok, ze w Twojej miejscowości tak się interesują, kto jakie badania robi. Przegięcie i współczuje.
U mnie jest podobnie, miejscowość wiejska, pielęgniarka z tzw Ośrodka Zdrowia może być Twoja sąsiadką. Dzięki Bogu wyniosłam się na studia do dużego miasta wojewódzkiego i już tu siedze. W takich sytuacjach anonimowość jest bezcenna.
 
Ja coś widzę! Jest nadzieja! Który to dpo? A tak poza tym to szok, ze w Twojej miejscowości tak się interesują, kto jakie badania robi. Przegięcie i współczuje.
11 dzień po owu, ale w 6 czułam ból brzucha, podobnie miałam w pierwszej ciąży, test o czułości 25, nic nie poradzę na to jakie są pielęgniarki, wiem żeby w takich sytuacjach za dużo przy nich nie mówić
 
A ja na dzien dzisiejszy testy negatywne a okresu dalej brak. Moglby juz przyjść co by z głowy miec. Fakt faktem boli mnie podbrzusze ale piersi dalej mam mrowiejace.
 
reklama
Do góry