reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Hej dziewczyny, z góry przepraszam za moją małą aktywność ale w weekendy mało spędzam czasu w internecie, w tygodniu jest lepiej😁
Gratuluje wszystkim dziewczynom pozytywnych testów 😍😍 uzupełniłam listę i trzymam kciuki za pozostałe testujące.
Mi małpa zbliża się ku końcowi więc będzie można działać i z tego ciesze się najbardziej.
Wow, dzisiaj jest 11, a na liście 6 ciąż. Nasza statystyka, ciążą co drugi dzień się utrzymuje 😘
 
reklama
Hej. Ja jestem 1dpo i raczej powinnam testować za ok. 2 tygodnie czyli wychodzi 25 stycznia ale 22 stycznia mam ginekologa więc wtedy zrobię pierwszy test.
Życzę wszystkim dziewczynom powodzenia [emoji6]
 
11 dzień po owu, ale w 6 czułam ból brzucha, podobnie miałam w pierwszej ciąży, test o czułości 25, nic nie poradzę na to jakie są pielęgniarki, wiem żeby w takich sytuacjach za dużo przy nich nie mówić
Oooo no to wcześnie robisz test i czułość 25 i jest cień, wiec duża nadzieja 😍. Który to Twój cs? A co do laboratorium, to tez bym wolała jechać do innej miejscowości. Kup test o czułości 10 i zrob jutro rano 😗. Jak tez będzie jakakolwiek kreseczka to już będziesz spokojniejsza i bardziej pewna. Trzymam kciuki ✊!
 
Dziewczyny a jest mozliwe, zeby mimo testy owulacyjnego ktory wskazywal na 26 grudnia, moglo to się wszystko przesunąć? Jesli miesiaczka mi się nie pojawia ,może powinnam powtórzyć bete ?
 
Dziewczyny a jest mozliwe, zeby mimo testy owulacyjnego ktory wskazywal na 26 grudnia, moglo to się wszystko przesunąć? Jesli miesiaczka mi się nie pojawia ,może powinnam powtórzyć bete ?
Ja myślę, że nie należy dawać im 100% wiarygodności, podobnie jak ciążowym. A masz możliwość zrobić betę w innym laboratorium?
 
reklama
Do góry