reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

reklama
11 dzień po owu, ale w 6 czułam ból brzucha, podobnie miałam w pierwszej ciąży, test o czułości 25, nic nie poradzę na to jakie są pielęgniarki, wiem żeby w takich sytuacjach za dużo przy nich nie mówić
@O_92 a masz kogoś zaufanego, kto mógłby podskoczyć do innej miejscowości i kupić Ci test o czułości 10?
 
No ja nie robilam testow przed terminem. Zrobilam bete ktora powinna cos pokazac, a mimo to chciałabym juz dostac miesiaczke
 
Nie traktuj tego personalnie bo ja tak ogólnie to powiedziałam bo ostatnio dużo tu takich testów kilka dni przed @[emoji3590]
Na mnie testowanie przed terminem działa dramatycznie. Wtedy to się zaczyna nakręcanie, złość, frustracja.
To nie na moje nerwy.
A jak już testowałam przed czasem i nakręciłam się, że na bank jestem w ciąży tylko za wcześnie zrobiłam to później jak przychodziła @ to dalej sobie ciążę wmawiałam. Dramat
No ja nie robilam testow przed terminem. Zrobilam bete ktora powinna cos pokazac, a mimo to chciałabym juz dostac miesiaczke
 
Nie traktuj tego personalnie bo ja tak ogólnie to powiedziałam bo ostatnio dużo tu takich testów kilka dni przed @[emoji3590]
Na mnie testowanie przed terminem działa dramatycznie. Wtedy to się zaczyna nakręcanie, złość, frustracja.
To nie na moje nerwy.
A jak już testowałam przed czasem i nakręciłam się, że na bank jestem w ciąży tylko za wcześnie zrobiłam to później jak przychodziła @ to dalej sobie ciążę wmawiałam. Dramat
W tym problem, ze wystapil czas gdzie ta ciaza nie bedzie radością na te chwile u nas. Stad wolalabym dla spokoju dostac juz miesiączkę i miec to z głowy
 
reklama
Hej dziewczyny, z góry przepraszam za moją małą aktywność ale w weekendy mało spędzam czasu w internecie, w tygodniu jest lepiej😁
Gratuluje wszystkim dziewczynom pozytywnych testów 😍😍 uzupełniłam listę i trzymam kciuki za pozostałe testujące.
Mi małpa zbliża się ku końcowi więc będzie można działać i z tego ciesze się najbardziej.
 
Do góry