reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Powiedzcie proszę ile przed wykonaniem testu nie korzystacie z toalety? wiem, że 2 h wcześniej należy wstrzymać się z piciem i tak robię ale ja mam stosunkowo mały pęcherz i 2 h bez toalety to dla mnie spore wyzwanie.
Gdzieś wyczytałam że przez 4h nie powinno się oddawać moczu....wtedy musiałabym chyba cały dzień nic nie pić.....
Ciężko tak jednoznacznie powiedzieć, bo jednym dziewczynom testy wychodzą kiedy normalnie piją i sikają a innym nie. Mi na przykład nie wychodzą. Musze nie pić przynajmniej przez 2h i nie sikać min przez 3h. Musisz sama popróbować jak te testy Ci wychodzą kiedy normalnie pijesz i sikasz a jak wychodzą kiedy się wstrzymujesz.
 
reklama
Ciężko tak jednoznacznie powiedzieć, bo jednym dziewczynom testy wychodzą kiedy normalnie piją i sikają a innym nie. Mi na przykład nie wychodzą. Musze nie pić przynajmniej przez 2h i nie sikać min przez 3h. Musisz sama popróbować jak te testy Ci wychodzą kiedy normalnie pijesz i sikasz a jak wychodzą kiedy się wstrzymujesz.
no właśnie....tego się obawiałam...w zeszłym cyklu jak robiłam testy to nawet w okolicach owu takie bladawe te kreski były...
czyli chcąc testować ok 19 chyba już od południa nie mogę nic pić :(
Dzięki za wskazówkę :)
 
Powiedzcie proszę ile przed wykonaniem testu nie korzystacie z toalety? wiem, że 2 h wcześniej należy wstrzymać się z piciem i tak robię ale ja mam stosunkowo mały pęcherz i 2 h bez toalety to dla mnie spore wyzwanie.
Gdzieś wyczytałam że przez 4h nie powinno się oddawać moczu....wtedy musiałabym chyba cały dzień nic nie pić.....
U mnie za bardzo nie ma różnicy czy dużo piłam, ale za to muszę pilnować żeby z 2h wcześniej nie być w toalecie. Najlepiej nie myśleć też nie wiadomo jak o tym bo wtedy bardziej się chce. Jak idę do toalety i wiem, że "było bez szału" to idę dopiero później. Musisz wyrobić sobie jakiś nawyk tego. Ja jak wstanę to dużo piję, później ograniczam i po teście zaczynam od nowa dużo pić 😉
 
U mnie za bardzo nie ma różnicy czy dużo piłam, ale za to muszę pilnować żeby z 2h wcześniej nie być w toalecie. Najlepiej nie myśleć też nie wiadomo jak o tym bo wtedy bardziej się chce. Jak idę do toalety i wiem, że "było bez szału" to idę dopiero później. Musisz wyrobić sobie jakiś nawyk tego. Ja jak wstanę to dużo piję, później ograniczam i po teście zaczynam od nowa dużo pić 😉
Właśnie wdrażam to w życie w tym cyklu, mam nawet przypomnienie w apce żeby wypić szklankę wody co godzinę :) Wyrobić normę, a od 14 już ograniczać płyny.
Sam fakt, że nie mogę iść swobodnie do toalety mnie stresuje i jeszcze bardziej mi się chce :D
A powiedz proszę kiedy wykonujesz testy?
 
reklama
Właśnie wdrażam to w życie w tym cyklu, mam nawet przypomnienie w apce żeby wypić szklankę wody co godzinę :) Wyrobić normę, a od 14 już ograniczać płyny.
Sam fakt, że nie mogę iść swobodnie do toalety mnie stresuje i jeszcze bardziej mi się chce :D
A powiedz proszę kiedy wykonujesz testy?
No właśnie, to chodzi o to żeby psyhicznie o tym nie myśleć, później to już z górki 😉 nie mam stałych godzin, w zależności od tego kiedy byłam w łazience i ile piłam. Wrzucam zdjęcie podglądowe, że to są naprawdę różne godziny 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210105_131157_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20210105_131157_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    275,2 KB · Wyświetleń: 90
Do góry