reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Trzymam wszystkie przeciwstawne kciuki jakie mam[emoji110][emoji110]
Trzymam mocno [emoji1696][emoji1696] o piękne [emoji3498][emoji8]
Dziękuję kochane[emoji173] ja mam krótkie fazy lutealne, bo tylko 11 dni więc zatestuję dopiero za kilka dni. Ale @ u mnie zawsze jest jak w zegarku, jeśli jutro nie przyjdzie to da mi to dużą nadzieje.
 
reklama
Dziewczyny głupie pytanie z góry przepraszam. Jak liczyć dni po owulacji? Czy dzień owulacji jest przyjmowany jako dzień nr 1, czy dopiero kolejny dzień jest dniem nr 1?
 
Dziewczyny, jak to jest z tymi pęcherzykami? Po ostatnim usg mam taki zapis Lewy jajnik AFC 18 + ciałko żółte
Prawy AFC 14
 
Powiedzcie proszę ile przed wykonaniem testu nie korzystacie z toalety? wiem, że 2 h wcześniej należy wstrzymać się z piciem i tak robię ale ja mam stosunkowo mały pęcherz i 2 h bez toalety to dla mnie spore wyzwanie.
Gdzieś wyczytałam że przez 4h nie powinno się oddawać moczu....wtedy musiałabym chyba cały dzień nic nie pić.....
ja z nerwów swoj pierwszy test zalałam, poleciałam wypić szklankę pepsi i po 10 minutach poleciałam robić kolejny i wyszedł pozytywny. I następny dwie godziny później tez wyszedł pozytywny ;) robiłam w dniu spodziewanej @
 
Słuchajcie 13-ego stycznia mam USG ginekologiczne. Tak się składa, że będę 13 dni po owulacji. Myślicie że lekarz może coś zauważyć?
 
reklama
Słuchajcie 13-ego stycznia mam USG ginekologiczne. Tak się składa, że będę 13 dni po owulacji. Myślicie że lekarz może coś zauważyć?
Nie wiem czy będzie jakaś kropka, dziewczyny nieraz pisały ze lekarz im mówił że mają ciążową macicę, czyli bardziej rozpulchnioną...
 
Do góry