reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

@Karola94 wpisz mnie proszę na testy 26.01 😊
Nie przyznawałam się wcześniej bo nie chciałam odczuwać dodatkowej presji z tego powodu, a że już po jabłkach to czekam spokojnie.
Teoretycznie owu miałam 14.01 ale nie wiem czy się wstrzeliliśmy bo pierwszy raz korzystałam z Premom dodatkowo temperatura szalała (pierwszy cykl pomiarów)
Zobaczymy... Na pewno wiem więcej, przy kolejnych staraniach (oby jednak nie 🤞) będzie spokojniej 🙂
 
reklama
@Karola94 wpisz mnie proszę na testy 26.01 😊
Nie przyznawałam się wcześniej bo nie chciałam odczuwać dodatkowej presji z tego powodu, a że już po jabłkach to czekam spokojnie.
Teoretycznie owu miałam 14.01 ale nie wiem czy się wstrzeliliśmy bo pierwszy raz korzystałam z Premom dodatkowo temperatura szalała (pierwszy cykl pomiarów)
Zobaczymy... Na pewno wiem więcej, przy kolejnych staraniach (oby jednak nie 🤞) będzie spokojniej 🙂
Trzymam kciuki 😊
 
Ja jestem tydzień po owu i takiej ze swojej strony reakcji nie spodziewałam a dokładnie wzruszyłam się oglądając teledysk piosenki odnowionej sprzed 30lat [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]a tak to czuje się raz dobrze raz średnio, najgorzej jest rano jak wstanę i te mdłości dopóki nic nie zjem. Tak się zastanawiam czy czasem owu nie była wcześniej skoro takie rzeczy się ze mną robią ale testuje twardo w piatek hehe
 
Hej dziewczyny ja niestety próbowałam kolejny miesiąc zaklinać rzeczywistość i wmawiać sobie, że różowy śluz to plamienie implantacyjne. Niestety wczoraj okres 😟 także @Karola94 możesz przy mnie wstawić ikonkę tego piep....nego zwierza 🐵 😔😔😔
 
Ja jestem tydzień po owu i takiej ze swojej strony reakcji nie spodziewałam a dokładnie wzruszyłam się oglądając teledysk piosenki odnowionej sprzed 30lat [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]a tak to czuje się raz dobrze raz średnio, najgorzej jest rano jak wstanę i te mdłości dopóki nic nie zjem. Tak się zastanawiam czy czasem owu nie była wcześniej skoro takie rzeczy się ze mną robią ale testuje twardo w piatek hehe
Objawy faktycznie wyglądają obiecująco 🙈 i życzę dwóch kreseczek w piątek (podziwiam za cierpliwość bo mnie już by kusiło) 😃
 
Dziewczyny... Bardziej czytałam niż się udzielałam, ale... :
inbound25542665274596271.jpg

2 dni przed @, chciałam się upewnić że nie mam mieć co złudnych nadziei...
Za mną w tym cyklu choroba, nadgodziny i stres w pracy...
Jutro będzie robiona BETA prywatnie, w pt ze skierowaniem by ogarnąć kiedy USG...
Nie wiem kiedy uwierzę, tzn upewnię się że nie zniknie i będzie tak do... września :)
 
Dziewczyny... Bardziej czytałam niż się udzielałam, ale... :
Zobacz załącznik 1227535
2 dni przed @, chciałam się upewnić że nie mam mieć co złudnych nadziei...
Za mną w tym cyklu choroba, nadgodziny i stres w pracy...
Jutro będzie robiona BETA prywatnie, w pt ze skierowaniem by ogarnąć kiedy USG...
Nie wiem kiedy uwierzę, tzn upewnię się że nie zniknie i będzie tak do... września :)

Gratulacje [emoji322][emoji3531][emoji3531][emoji4]
 
Dziewczyny mam pytanie.
Dzis zrobiłam test-negatywny. Jestem 4 przed @ ale z uwagi na konsultacje u hematologa musiałam zrobić dziś dla pewności. Od owu minęło 10 dni. Myślicie ze jest sens robić jeszcze test w dniu miesiączki? Czułość jaka robiłam dziś to 10 mlU/ml.
 
Dziewczyny mam pytanie.
Dzis zrobiłam test-negatywny. Jestem 4 przed @ ale z uwagi na konsultacje u hematologa musiałam zrobić dziś dla pewności. Od owu minęło 10 dni. Myślicie ze jest sens robić jeszcze test w dniu miesiączki? Czułość jaka robiłam dziś to 10 mlU/ml.
Myślę, że jeśli do @ masz 4 dni to warto zatestować też wtedy dla pewności :)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.
Dzis zrobiłam test-negatywny. Jestem 4 przed @ ale z uwagi na konsultacje u hematologa musiałam zrobić dziś dla pewności. Od owu minęło 10 dni. Myślicie ze jest sens robić jeszcze test w dniu miesiączki? Czułość jaka robiłam dziś to 10 mlU/ml.
Pewnie że jest :) z testami to różnie bywa. Sama się o tym przekonałam jak 3 dni po spodziewanej @ wyszedł biały a ciąża była. Nie skończyło się to dobrze, ale nie o tym....dopiero beta pokazała.
Więc największy sens ma zrobienie bety, szczególnie jeśli masz zacząć przyjmować jakieś lęki lub rozpaczać leczenie (nie wiem, zgaduje)
 
Do góry