reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Hej dziewczyny :) wszystkim II kreskom gratuluje ❤️
dzis u mnie 29 dc,do @ 5 dni. Wczoraj testowałam ale biel,spróbuje jeszcze w dzień @. Jednak w środku czuje ze to nie był nasz cykl,mam nadzieje ze uda się w przyszłym 😃
 
reklama
Witajcie

dzisiaj w 21dc zrobiłam betę, wynik 340. Owulacja według ginekolog była 14/15 dc. Czy to nie za dużo jak na tak wczesna ciąże?
Faktycznie jest to dość spora beta jak na 7/8 dpo ale możliwe że już w 6 dniu doszło u Ciebie do zagnieżdżenia i nie ma się czym martwić 🥰
Sprawdź przyrost za 2 dni, trzymam kciuki mocno
 
Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym śluzem? Nigdy mnie to jakoś nie interesowało i nigdy tego zbytnio nie obserwowałam.
jestem 3 dni po małpie, dzisiaj mam śluz lepki, gęsty, czy to normalne?
Też bym się chętnie dowiedziala jak dokładnie wygląda ten śluz. :) bo jakoś nigdy nie mogę go zaobserwować :D
@ dostałam 30.12 (cykle mam 27-29 dni) dziś mam pełno białego śluzu (czarne majtki są białe) a w dodatku wyskoczyły mi 3 olbrzymie bolące pryszcze na szyi więc chyba już po owulacji. Prawda?
 
Czesc dziewczyny jeszcze raz... miesiaczke dostalam 12 stycznia we wtorek, trwala 2 dni. Mialam zaczac brac tabletki poniewaz wyszla taka sytuacja nieciekawa w rodzinie. Ale z M doszliśmy do wnisoku, ze wracamy do gry. Prosze wpisac mi małpę i kolejne testowsnie w lutym. Nie będzie teraz ani testow owulacyjnych, ani nakrecania sir. Luz totalny i tyle ! A wam wszytskim gratuluję 2 kreseczek. Powodzenia tym ktore dalej staraja się!
 
Witajcie

dzisiaj w 21dc zrobiłam betę, wynik 340. Owulacja według ginekolog była 14/15 dc. Czy to nie za dużo jak na tak wczesna ciąże?
Może bliźniaki? Wtedy beta szybciej rośnie :-D Gratulacje wyniku I koniecznie powtorz badanie żeby zobaczyć przyrost za dwa dni od pierwszego badania, może być też na trzeci dzień jak niedziela wypada :-)
Ja miałam owu jakoś w 17 lub 18dc więc nie będę testować w niedzielę tylko w przyszłym tygodniu końcem. Chyba że @ będzie wcześniej bo brzuch już czuje i nerwowa jestem.
 
Hej ! Gratuluje kazdej,ktora miala 2 kreski :)
Zrobilam 4 testy kazdy pozytywny. OM 22.21.2020. Bylam wczoraj u gin(14.01) nic nie widac na usg. Beta wynosi 1564. Według OM to 9 tydzien. Nie wiem co o tym myslec. Jakosc zdjecia slaba :/
 

Załączniki

  • 20210115_184316.jpg
    20210115_184316.jpg
    705,9 KB · Wyświetleń: 84
  • 20210115_184316.jpg
    20210115_184316.jpg
    705,9 KB · Wyświetleń: 82
Jeśli 22.12.2020 miałaś ostatnią miesiączkę to to nie wychodzi 9 tydzień z ostatniej miesiaczki
A może chodziło o 22.11? Bo 21 to może być i 11 i 12 [emoji854]

A u mnie wszystko wskazuje na to, że owu przyjdzie wcześniej i załapię się na styczniowe testowanie [emoji16]
@Karola94 proszę dopisz mnie na 30.01 [emoji56]
 
reklama
Do góry