reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Zatestuj tak dla pewności [emoji846]
Dziewczyny mam pytanie.
Dzis zrobiłam test-negatywny. Jestem 4 przed @ ale z uwagi na konsultacje u hematologa musiałam zrobić dziś dla pewności. Od owu minęło 10 dni. Myślicie ze jest sens robić jeszcze test w dniu miesiączki? Czułość jaka robiłam dziś to 10 mlU/ml.
 
reklama
Dziewczyny robiące testy owu pomocy 🙈 czy zdarzyła wam się taka sytuacja? Testuje od początku cyklu, głównie lh rosło jak widać na zdjęciu, cykle mam długie około 30-34 dni, owulacja według różnych apek powinna być między 15 a 21 dniem, jednak w pewnym momencie poziom zaczął spadać. Czy którejś się tak zdarzyło, czy to normalne? Zamierzam nadal testować ale może mam cykl bezowulacyjny? (chociaż trochę czuję jajniki od kilku dni)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210116_224255_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20210116_224255_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    228,7 KB · Wyświetleń: 90
Dziewczyny robiące testy owu pomocy [emoji85] czy zdarzyła wam się taka sytuacja? Testuje od początku cyklu, głównie lh rosło jak widać na zdjęciu, cykle mam długie około 30-34 dni, owulacja według różnych apek powinna być między 15 a 21 dniem, jednak w pewnym momencie poziom zaczął spadać. Czy którejś się tak zdarzyło, czy to normalne? Zamierzam nadal testować ale może mam cykl bezowulacyjny? (chociaż trochę czuję jajniki od kilku dni)
Może miałaś szybciej owu, ja zaczynałam 3-4 dni przed domniewaną owulacją i zawsze druga kreska była ledwo widoczna i dopiero w dzień przed owu była gruba krecha, miałam wyraźny pik, nie wstawiałam też zdjęć w żadną apke tylko na oko było już widać że to to
 
Dziewczyny robiące testy owu pomocy 🙈 czy zdarzyła wam się taka sytuacja? Testuje od początku cyklu, głównie lh rosło jak widać na zdjęciu, cykle mam długie około 30-34 dni, owulacja według różnych apek powinna być między 15 a 21 dniem, jednak w pewnym momencie poziom zaczął spadać. Czy którejś się tak zdarzyło, czy to normalne? Zamierzam nadal testować ale może mam cykl bezowulacyjny? (chociaż trochę czuję jajniki od kilku dni)


Ja bym dalej testowała i czekała na mocniejszą kreskę. Peak może być dopiero przed Tobą, dziewczyny wielokrotnie przedstawiały sytuację, że wydawało im się, że ta teoretycznie najciemniejsza to owulacja a ona pojawiała się kilka dni później, z kreską mocniejszą niż testowa. Dla własnej spokojności testowałabym dalej.. 🙂
 
Może miałaś szybciej owu, ja zaczynałam 3-4 dni przed domniewaną owulacją i zawsze druga kreska była ledwo widoczna i dopiero w dzień przed owu była gruba krecha, miałam wyraźny pik, nie wstawiałam też zdjęć w żadną apke tylko na oko było już widać że to to
Też bym tak pomyślała, tylko że najwyższy wynik to 0,46 a kreska nie była ciemniejsza (ani na żywo ani na zdjęciu) więc dziwi mnie ten nagły spadek ale chyba zostaje mi jeszcze poczekać. Może faktycznie owu przesunięta
 
Ja jedynie podczas robienia testów a robiłam je pierwszy raz zauważyłam, że zależy jak zrobiłam zdjęcie, zależy jak światło padało to też różnie obliczała ta aplikacja. Na przykład zrobiłam zdjęcie tego samego testu kilka razy i były różne wartości.
Dziewczyny robiące testy owu pomocy [emoji85] czy zdarzyła wam się taka sytuacja? Testuje od początku cyklu, głównie lh rosło jak widać na zdjęciu, cykle mam długie około 30-34 dni, owulacja według różnych apek powinna być między 15 a 21 dniem, jednak w pewnym momencie poziom zaczął spadać. Czy którejś się tak zdarzyło, czy to normalne? Zamierzam nadal testować ale może mam cykl bezowulacyjny? (chociaż trochę czuję jajniki od kilku dni)
 
@Karola94 przepisz mnie na testowanie na 21.01
Coś zle przeliczylam przez ta przesunięta owulacje i dzisiaj mam 11 dpo, @ powinna być 21.01 ewentualnie jutro albo we wtorek zależy jak liczyć.... (po dniach cyklu czy od owu) wiec testowanie jak nie przyjdzie na 21.01 najwczesniej
 
reklama
Do góry