reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Licja, smutne to. Ze starszymi osobami jakos tak czlowiek mysli ze nas to jeszcze nie dotyczy, a kiedy mloda osoba umiera to potem dlugo nie mozna sie otrzasnac :(

Nulini taki maly wyglada tak samo jak taki wiekszy, tyle ze inne gabaryty.

Bada, moj mi wydlubuje przyciski z klawiatury :mad: Kiedys gdzies widzialam demota jak wyglada praca przy kompie z domu z malym dzieckiem. Bede musiala sobie taka twierdze zbudowac ;)
 
reklama
Myślałam, że będę miała sporo nadrabiania a tu cisza ;)

Ł w robocie, a my z Robem siedzimy i wcinamy sniadanko:)
Małemu się zatrzymały póki co zeby. Mówi Tata, daj, dziś A jak mówienie powiedz mama to się śmieje ;)

To tyle co u nas :)
 
Miłego dzionka :happy:

Moje dziecko jak zwykle mnie zaskoczyło, ja obserwuje u niego w paszczy te wyżynające się czwórki (są już przebite dwie) a on już ma wielki ząb z tyłu na górze po prawej:szok: nie jestem pewna czy to 5 czy 6 bo jest daleko z tyłu.Czyli na dziś dzień ma 11 :rofl2:
Poza tym jest niegrzeczny, okłada mnie po twarzy i bardzo jest z tego zadowolony, mówienie " nie wolno" nie pomaga :no: łobuz jaki mądry taki niedobry
Pogoda przygnębiająca ,ciemno i nic się człowiekowi nie chce
 
Bada raczej 5 bo mleczne to chyba tylko do 5,6 stałe wychodzą jako pierwsze stałe.my wracamy z gór,pogoda słababyła ale i tak wyjazd udany.dziewczyny super spały wiec odpoczeliśmy chociaż...
 
Hej dziewczyny , dawno nie było mnie na forum :-( najpierw młody złapał kolejną paskudną infekcję, katar, kaszel
temperatura pod 40 stopni prawie tydzień i nie mogliśmy jej wogóle zbić na 2 godziny działały środki, a później znów to samo. Do szpitala nas nie przyjęli, bo uważali , że nie ma zagrożenia życia (porażka) dwa razy byliśmy w szpitalu na IP, dostaliśmy końską dawkę antybiotyku i wystali mnie do domu z dzieckiem przelewającym się przez ręce.
chwała Bogu, że się nie zgodziłam na niego, bo crp miał 1 i wszystkie inne wyniki były ok - badania które sama zrobiłam dziecku , bo szpitalu nie widzieli takiej konieczności, akurat wypadło to w weekend, więc w poniedziałek popędziliśmy do naszej lekarki i wizualnie wyglądało na anginę , ale wyniki świadczyły o infekcji wirusowej. Później dotał paskudnej wysypki i się okazało, że to nie żadna angina tylko mononukleoza. I tak się bujaliśmy przez mniej więcej 4 tygodznie. Teraz już powoli młody dochodzi do siebie. Zaczyna stawiać pierwsze kroki.
Póki co u nas ząbków sztuk 5 i ani śladu kolejnych :) No i waga ruszyła dobiliśmy już 10 kg i wrostu 78 cm.
Teraz jak już się powoli wszystko wyciszyło postaram się być na bieżąco :)
 
Udanego weekendu babeczki:-)

My dziś mamy randkę z moim mężem :happy:z okazji 15 lat razem:tak: idziemy na obiad i do kina na Listy do M 2
Chłopcy zostają z jedną babcią 3 h i z drugą tyle samo co by było sprawiedliwie
Gniewko wreszcie się rozgadał :tak:
 
BADA udanej randki! ;)


Zuzanna o matko :( zdrówka dla was, dobrze że już mały (nie taki mały bo kawał chłopa już :D) dochodzi do siebie


Hej ;)
Pogoda paskudna :/ nie ma co robić, wiec lenilismy się w domu większość tygodnia :) Kuba miał długi weekend wiec trochę czasu spędziliśmy razem sobie. A tak to szukamy mieszkania bo dość mam już wynajmowania ale to nie takie łatwe coś znaleźć :/ dzisiaj na 12 idziemy oglądać 3majcie & ;)
 
bada, my jutro z Mężem na kolację do restauracji idziemy :-D A na Listach byłam z mamą, POLECAM!



Cholera, Igi ma kaszel, najgorszy w nocy i już nie wiem, co z nim robić :-(
 
Iśc do lekarza,ja właśnie byłam z Jagodąbo też kaszle.okazało sie że katar idzie gardłem a nie nosem.z wagą staneła na 9 400,tyle jest od miesiaca.my dzisiaj idziemy na koncert do narodowego forum muzyki,zaległe wyjście z rocznicy ślubu.
 
reklama
Nulini idz do lekarza u malych dzieci szybko rozwija sie infekcja. Tymon mial kiedys kaszel (bez kataru) i sie okazalo zapalenie oskrzeli.

Suse co lekarz powiedzial?

Zdrowka dla chorowitkow!

Cos randkowy weekend sie trafil - my u tesciowej i tez korzystamy wczoraj randka dzis idziemy na.impreze ;-)

u nas po dlugiej przerwie od zebow (od ponad dwoch miesiecy nic nowego) sie ruszylo i ida dolne dwojki - w sumie bez placzu tylko aptetyt mniejszy.

Udanych randek! :-)
 
Do góry