reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Zdrówka dla chorych!

M też ma mokry kaszel, ale nic poza tym. Inhalujemy sie. Ja nie panikuje. Ale jak bedzie sie pogarszać to odwiedzimy dr. Od kilku dni chodzi :-). Choc jeszcze tak niestabilnie.

Super, że możecie wyjsc :-) udanych randek.
 
reklama
Paskudna jesień :angry: Wszystkiemu winna
Zdrówka dla dzidziusiów :-)
Udanych randek :-)
Boże nie pamiętam kiedy ja z M. gdzieś byłam i właśnie do mnie dotarało, że chyba pora gdzieś wyjść razem :-D
 
Zdrówka dla przeziębionych :happy:

Gratki dla Marka pierwszych kroków :-)

My już po randce :-D i po kąpieli i mały śpi a ja idę oglądać vojsa

Udanych randek również dla Was
 
Super, że randki się udały :-D
Nulini coś poważnego? Może pisałaś w poprzednich postach, ale ostatnio nie byłam w temacie... Mam nadzieję, że już dzisiaj Ignaś ma się lepiej???
 
Ignaś jest diagnozowany pod kątem padaczki, wstępne rozpoznanie mamy "Padaczka niemowlęca z napadami częściowymi migrującymi, typ Vigevano"... I wszystko zaczęło się po szczepieniu :-(
 
Nulini nie wiedziałam :-( mam nadzieję, że po diagnozie będzie leczenie i ataki miną

Miłego dnia :happy: Pogoda paskudna :-p wczoraj lało i wiało ,dziś tylko pada :sorry:
Za nami paskudna noc,bo dałam G wczoraj na obiad zapiekanki z ryżu z fasolką i mięskiem i brzuchol go całą noc bolał
 
reklama
Nulini przykro mi bardzo :-( Mam nadzieję, że szybko zdiagnozują Ignasia i będzie ok.
Dużo różnych rzeczy słychać co dzieje się dzieciaczkom po szczepieniach niestety...
Dużo zdrówka dla Ignasia i wytrwałości dla Ciebie :-)

Bada tak czytam i dochodzę do wniosku, że ja strasznie się szczypię z żywieniem młodego... Co prawda alergolog kazała mi dawać już normalne jedzenie, bo jadłospis ma ograniczony , bo ma alergię na: ryby, jajka, mleko, królika, cielęcinę, koperek, marchewkę, ale co z tego jak młody pluje jak tylko poczuje większy kawałek , którego nie jest w stanie rozgnieść dziąsłami , ogranicza nas brak zębów, bo póki co mamy tylko 4 jedynki i 1 dwójkę. To samo jest jak poczuje coś solonego :-D
 
Do góry