reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Zuza wiadomo, że jak tylu produktów nie może to mały wybór pozostaje :tak:
zresztą ja niby daje wszystko ale nie wszystko smakuje (jakbyś widziała jak się otrzepuje po słodkich biszkoptach-kocich języczkach)i po wielu posiłkach jeszcze go boli brzuszek i do tego w od kilku dni zaczął łobuz wypluwać jedzenie:sorry: i sam robi sobie nu-nu-nu:-D
 
reklama
Tulę wszystkich chorych i cierpiących :-(

Zuzanna my tych produktów nie jemy i bez alergii, tak jakoś hehe :-p Nooo poza mlekiem (ja) i jajami, ale tą jajecznicę to młody raz na kilka dni je.
Pięknie wszystko przeżuwa, mięsko - głównie wieprzowina, kurczak, czasem wołowe, indyk, warzywa, owoce, jaglanka, racuszki, makaron. Tylko tych twardych surowych jeszcze nie umie, ale to ciężko rozmiękczyć i zjeść bez trzonowców. Ogórek np. possie, wyciągnie co się da i pluje.

Bada to delikatny brzusio Gniewko ma ;-)

Właśnie mi M śpi na plecach, maruda :-D Ostatnio taka z niego przylepa... Ale mama nadal nie mówi, chyba, że się wku*wi :-D
 
Ha ha ha Megami to zupełnie jak u nas :-) pierwsze słowo jakie powiedział to było mama, mówił przez chwilę i dłuuugo nie chciał mówić. Ja do niego mama , a on do mnie tata, ja mama , a on "e" :-D ale jak jest głodny albo jak się obudzi i nikogo nie widzi to wie jak zawołać "mama" :-D
 
NULINI & za was, oby Ignaś miał jak najmniej tych ataków


Moja zjada wszystko :p Nina taka sama była... Do czasu -_-


Ha! Ja ostatnio też marudzilam ze Alicja zapomniała jak się mama mówi i od 2 dni w kółko tylko mama i mama :p


U nas leniwie pogoda do D i nic się nie chce :/ dzisiaj nawet z piżamy nie wyszłam :p
 
Normalnie stara jestem :szok: mój syn skończy o 23- 12 lat :tak: jak idę tylko z G to jestem młoda a jak z starszymi to już nie tak bardzo
Impre robimy w sobotę,ale świeczki dziś też dmuchał

Kupiłam G buty rozmiar 21 i za małe:-p ale ma wielką stopę
Udanego wieczoru
 
Bada jaka stara :p
Ja jak idę z całą moją 3 to się czuję jak jakaś gówniara co powpadała z dzieciakami:laugh2:
A przecież ja za rok z kawałkiem 30 kończę :laugh2:


Kurde co za pogoda :/ od 3 dni pada.
No wczoraj nawet znośnie było, bo kropiło tylko co jakiś czas, ale dzisiaj to najchętniej bym sobie światło w pokoju zapaliła taka ciemnica.

Liluchna też czasem powie mama.
Nie wiem czy świadomie czy nie, ale ważne, że jej wychodzi hihi.
Poza tym szkodnik z niej mały, wszędzie włazi, staje przy wszystkim i wszystko chce ściągać.
Chodzi już przy meblach, ale nie puszcza się jeszcze do stania ani do chodzenia bez trzymania.
No i ogólnie przekochana jest, takie słoneczko moje :)
 
No Franek też w końcu powiedział mama, bo już zaczynalam się bać, że ja jakaś wyrodna :p

Na temat jedzenia się nie wypowiadam, dupa ze mnie i tyle.

Nulini będzie wszystko ok. Zobaczysz :)

Bada- jaka Ty stara, proszę Cię :)
 
reklama
Co słychać ? Wiem,wiem siedzicie na fb :-p a tu cisza
U nas pierwszy śnieg i byliśmy pierwszy raz na spacerku pieszo w zimowych butach i kombinezonie (jeszcze mu w butach ciężko iść,ale w wózku też nie chce jeździć maruda)

Jeżyk przepraszam :-D
 
Do góry