reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Eeee u nas do ząbków daleko ;-)
kasia a co to za zwyczaj, że za ząbka coś się dziecku kupuje? Ja znam tylko wróżkę zębuszkę :laugh2: i zwyczaj, że kto znajdzie pierwszego ząbka u dziecka, może kupić sobie jakiś prezent - dlatego mój mąż grzebie małemu w buzi codziennie przy okazji dawania witaminy d :-D


jenn a może wcale nie będzie raczkował? Przecież może pominąć ten etap. Nie masz co zazdrościć, spójrz na mojego lenia, który jest starszy od P i ledwo się obraca na brzuch i plecy :sorry:od razu Ci się lepiej zrobi :sorry: o siedzeniu/pełzaniu/raczkowaniu nie ma mowy.
 
reklama
Emilchen u nas na zasadzie, że kto zobaczy pierwszy ząbka to dostaje prezent od drugiej połówki ;-) moi już jutro wracają, a ja na 8 do pracy, więc szybko zleci i będę tulić mojego maluszka, chyba go z rąk jutro nie wypuszczę, tak się cieszę :-D
 
Miłego dzionka :happy: nareszcie troszkę chłodniej,pootwierałam okna i robie przeciągi bo żyć się nie da w moim domu :-p
Gratki pół roczków i zęboli :happy: u nas w regionie nie ma zwyczaju z prezentem dla odkrywcy zębów ,a szkoda bo u G wszystkie 6 zębów to moje odkrycia :-) zresztą u starszaków podobnie
Dziś A i moja mama wracają z wakacji i zaś będą sprzeczki mojej młodzieży,a było tak cicho i nie podnosiłam głosu przez te kilka dni :-p
 
Co za cisza :szok: siedzicie pewnie na fb lub się urlopujecie :-D

a u nas 7 ząbek dziś odkryliśmy,po co ten pośpiech ja się pytam? teraz trzeba dbać :-D i napisałam dla Gniewka takie małe kalendarium jego osiągnięć,Antoś też ma a Mikiemu nie zrobiłam pamiętam tylko pierwszy ząbek i pierwszy krok
 
My jesteśmy ale jakoś nie mam weny pisać...ząbki dalej sie nie przebiły ale goraczka odpuściła.za to w nocy była masakra,obudziła sie o 2 i nie chciała spać.szykujemy sie pomału do wyjazdu,jeszcze tydzień został wiec piore już i robie listy zakupowe.
 
U nas chyba ząbek odpuścił :D Więc póki co nadal 2 ma. Moja starsza córa chora. Tzn wczoraj 39 stopni, dziś 37, więc mam nadzieję już prosta droga do zdrowia.
miłego weekendu. My dziś wracamy do domku.
 
reklama
Megami zdrówka dla córci i bezpiecznego powrotu do domu:tak:

Suseł rozumiem Cię dokładnie ja od tygodnia chodzę jak zombi,bo mały bardzo źle śpi ,wczoraj i dziś wzięłam Go do nas do łóżka bo już siły nie mam ,płacze wierci się ,najczęściej między 2 a 4 w nocy,nie wiem czy to te zęby ,ale na to by wychodziło i nie bez znaczenia są te upały,u nas nie do wytrzymania :-pfajnie,że jedziecie na urlop
 
Do góry