reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Dobry wieczór, zeżarło mi posta... W skrócie to walczymy z ząbkowaniem, bo drugi wychodzi, mały się co chwile budzi... W domu wszyscy chorzy, podłapaliśmy od mojego brata 5letniej córki, która była w szpitalu że względu na ostre zapalenie krtani (do końca nie potwierdzone)... Nawet Miłosz ma
kaszel.
Chrzciny po raz czwarty przełożone na 15sierpnia (sobota i święto), mam nadzieję że wypalą. Poklocilam się z teściem, więc atmosfera może być ch...owa jednym słowem, ale jakoś się tym nie przejmuję.

Piszcie co tam u Was ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas sa dwie dolne jedynki, ale zeby ida dalej bo dziaselka strasznie rozpulchnione no i Tymko marudny (zel pomaga) i slini sie niesamowicie.
niedlugo stuknie 6mcy, wiec zaraz zacxynamy z blw :-) Tymcio ladnie siedzi ale sam jeszcze nie siada.
nocki standardowo 2-3 pobudki.
mam gosci bo brat co na co dzien w anglii mieszka w odwiedziny ze swoimi dzieciorami wpadl (5 ich ma :-D) tak ze jest wesolo i nie ma czasu na nude.

pozdrawiam
 
U nas sie uspokoiło z nockami chociaż zeby jeszcze się nie przebiły.Jagoda wciąga już zupki z grudkami,nie gładkie,zjadła też maliny i kawa£ek chleba.stabilnie jeszcze nie siedzi ale pełzanie opanowała do petfekcji.
 
Kasia, zdrowka dla Was.

U nas na nocki nie moge narzekac, jedna pobudka miedzy 4-5 I budzi sie juz tak na dobre OK.7
Za dnia urwis, do tego zaczal raczkowac, staje przy meblach, sciaga wszystko co ma w zasiegu reki, wiec juz nie mozna go z oka spuscic. Juz ma na koncie kilka stluczek.
Co do zebow, to mamy tylko 2 na dole I 2 na gorze, narazie nic wiecej nie zauwazylam. Dziewczyny, jak dbacie o zabki swouch dzieci?
 
Jeżyk nic straconego :tak: przyjdzie i Wasza kolej :rofl2:

Indi na razie czyszczę ząbki sylikonową nakładką na palec a przy kąpieli gazą na mokro (G lubi czyścić ząbki ,na razie )

Udanej niedzieli ,u nas laba bo rodzice zaprosili nas na grilla objadowego więc my już po i G drzemie a my odpoczywamy po obrzarstwie :-D

Zdrówka dla Wszystkich kasia
 
Ostatnia edycja:
Witam drogie mamusie :) Niedawno dołączyła do forum i żałuje, że tak późno :( z tego co się zorientowałam to jest wątek dla mam dzieciaczków urodzonych w styczniu 2015 ??? Ja synka urodziłam 17 stycznia i będzie mi miło jeżeli mogę dołączyć do Was. Pozdrawiam
 
my w szpitalu :( u nas w domu prawie wszyscy chorzy. Dopadlo i Tymcia, wczoraj rano zaczal kaszlec,wdzien w sumie nie kaszlal ale za to troszke w nocy. Na chorego nie wygladal, brak podwyzszonej temp dobry humorek. Jednak stwierdzilam ze wole isc do lekarza. Pediatra stwierdzila zapalenie oskrzeli i dala skierowanie do szpitala. Dostal inchalacje i jakis lek w kroplowce. Teraz odsypia stres. Nie wiem kiedy wyjdziemy.
Kasia obserwuj Milosza :)

Zuzanna witaj :)
 
Licja zdrówka dla Tymcia!!! :-( my właśnie jutro idziemy, bo będzie nasza lekarka, mały ma kaszel chyba mokry chociaż nic nie odkrztusza, bo pewnie polyka, no i katar - wczoraj był biały, dzisiaj już żółte gile, najgorsze że one nie chcą splywac do nosa, tak jakby znowu zatoki miał zawalone i stąd ten kaszel, bo spływa do gardła i podrażnia... Już to przechodzilismy, ale z takim maluchem to nie ma co zwlekać...

Zuzanna witaj :-)
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie do Waszego grona :-)

Widzę , że chyba większość maluszków w tym wieku ma jakieś problemy zdrowotne :( u nas też nieciekawie, Natuś śpi z gorączką. I do tego ta chrypka :( pisałam już na każdym możliwym wątku, ale może najprędzej u Was mamusi dzieciaczków w wieku mojego synka znajdę pomoc...

Mamy problem z przewlekłą chrypkę, na badaniu osłuchowym nic nie wychodzi, ale tym razem lekarka wysłała nas do szpitala, twierdząc, że dziecko może mieć skurcz oskrzeli, a ze szpitala nas odesłali, bo wg. lekarki na oddziale nie ma powodów do hospitalizacji z zaleceniem - podawać calcium. I tak na dobrą sprawę nie mam pojęcia co robić? Chciałam zrobić panel pediatryczny, ale w laboratorium mi odradzono, ponieważ w tym wieku może wyjść niewiarygodnie. I już nie wiem jak pomóc swojemu dzidziusiowi :-(

Licja , Kasia - zdrówka dla Waszych maluszków


 
Do góry