reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Właśnie chyba nie zdążyła się ustawić do zdjęcia:p a ten tęczowy tort to ze względu na kucyki pony czy tak po prostu? :) pytam, bo moja bratowa w listopadzie taki piekła na 4latka chrześnicy, bo ta z kolei ma obsesję na punkcie pony :)
 
reklama
Nulini ale tort....zjadła bym cały!!!

Ja dzis tak się meczylam w nocy, że myślałam, że zadzwonię do szpitala i powiem, że mają coś zrobić bo ja już chce urodzić. Wszystko mnie masakrycznie boli.

A mnie dziś się śniło, że Zoska się urodziła, ale już była taka duża jak hm...poltoraroczne dziecko w wieku, o woziłam ja w spacerowce w takich ładnych butikach o kombinezonie dla noworodka!!

Jenn ja stosuję takie same praktyki, jednak Zosia rusza się wg swoich chęci najczęściej wieczorem ale to tak daje popalic jak by chciała wyjść przez pępek.

Doggi chyba tak jak alecta pisze, ze jak juz masz skierowanie na cc to ono się i tak odbędzie mimo wszystko.

Choć miałam koleżankę, która właśnie miała cc zaplanowana ze względu na ułożenie dziecka, mala sie obrucila zaraz przed i czekali normalnie do terminu, ale czasem odnosiłam wrażenie, że ona ścierania wiec może nie koniecznie tak było.
 
Nulini, super ten tort! faktycznie wygląda bosko! tylko te barwniki... no ale wiem wiem, że to dla dziecka, żeby wzrok nacieszyło ;-);-) a Tosia-aniołek :tak::tak:
ja się dowiem ile waży w środę, bo mam usg. poproś Twojego na wizycie, żeby Ci zważył. chyba to nie taki problem dla niego, co?


Doggi, skoro Stachu taki mobilny, to pewnie jeszcze z 5 razy zdąży sobie fiknąć. Ty masz jeszcze jakaś wizytę, czy miałaś tego 12.01. iść prosto do szpitala?


było mięso, jeah-będzie obiad :-D:-D
 
Szprajt upolowalas bawołu?

Moj np nie chce usg robić. Jutro po ktg sie z nim widze ciekawe czy zrobi usg, zeby blizne obadać, wage i ulozenie. Moze jakis termin i skierowanie da w koncu. Bo on chyba liczyl, ze sie samo zacznie u mnie :p
 
Agulqa- super że mama przyjeżdża, zawsze to będzie trochę inaczej jak ł będzie w pracy.

Nulini- tort wygląda bosko, ale solenizantka to wymiata.
Ja też czasami gada burze jak mnie coś najdzie.

Doggi- na Twoim miejscu bym się nie przejmowała bo znając Twojego Stacha to jeszcze ze sto razy się obróci :p

U mnie pomału zaczyna coś się dziać. Drugą noc z rzędu prawie nie śpię bo mam skurcze co 7 potem co 5 minut, potem mijają i teraz wróciły. Mam nadzieję, że przed 15 się rozkreci. Ciekawe co mi jutro powie ginka :)
 
jenn, ja mam we wtorek "bezpieczny termin" i czasem naprawdę chciałabym już we wtorek urodzić, bo jednak miałabym jako taką kontrolę nad wszystkim, a tak to się niepotrzebnie denerwuję...

femme,
mnie skurcze łapią, jak się przeciągam :baffled: Ale oprócz tego to śpię jak zabita :-D

kasia, tort tak po prostu, co roku robię inny i z inną dekoracją, w tym roku padło na rainbow :-D

sprite, już ostatnio prosiłam o podanie wagi - ni ch.uja! Mój gin jest powalony! A barwników, PRZYSIĘGAM, nie czuć, ale kupowałam te angielskie, bo polskie, typu dr. Oetker się nie nadają zupełnie i są obleśnie słodkie :no:



Z Młodą to dupy dałam, zamiast przed uroczystością ją obfotografować, to zdjęcie robiłam tuż przed kąpielą, jak była już tragicznie zmęczona i niechętna do współpracy, dlatego taka mina i poza :confused:
 
Jezyk może nie doczekasz jutra & za rozwój sytuacji :-D


DAGI biedna :-/ mogłoby już się u Ciebie ruszyć


My się ruszamy i jedziemy po gondole i resztę zakupów zrobić :-D
 
Żelka, no jasne :-D

jezyk, to teraz Tobie kibicujemy skoro już takie poważne objawy :tak::tak:

Nulini, mój też jakiś dziwak pod względem usg, że niby to jakaś głupia moda robić co miesiąc usg i w ogóle po co to?! ale teraz sam mi dał skierowanie na takie dokładniejsze usg do porodu, więc w sumie fajnie.
 
Femme- aż tyle szczęścia chyba nie mam, ale kto wie może trzecia ciąża szybciej się zakończy ;)

Jenn- pierworodki bardzo rzadko rodzą tyle przed terminem. No chyba że są jakieś zagrożenia czy nieprawidłowości, ale jak jest wszystko ok to lepiej nastaw się na termin i wtedy milo się rozczarujesz jak będzie przed :)

Mcpearl- kciuki za wizytę w szpitalu.

Sprite- mi jeszcze nie bo Wam parę dni zejdzie na tym kibicowaniu. :p

Alecta- ale masz fajny avatar.
 
reklama
Alecta podziel się :-D Ja śpię ciągle jak zabita. Wczoraj nawet drzemkę miałam od 18-19 czy jakoś tak w tych godz a i tak usnęłam i się niedawno obudziłam i śniadanko jem.

Nulini ale torcik o jaaa..... A co do wag to baby wagi są super , tak jak pisałam , gorzej z facetami ;-)

U nas na razie ładnie, słońce świeci, ciepło nawet jest ale pewnie się zachmurzy za jakiś czas tak jak wczoraj i dupa będzie....
 
Do góry