reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

jezyk różne rzeczy się o tym mówi, ale nie ma reguły.. jak to z porodem, każdy inny :-) Znam takie co rodziły w 37 tygodniu.. także to wszystko sprawa indywidualna.
 
reklama
Hey, widzę, że nie tylko mnie męczą skurcze. Ja tez juro mam wizytę i ktg więc zobaczymy co wyjdzie. Dziś muszę wyszorować kibelek i kabinę bo po cc to bedzie ciężko z takimi pracami. Chłopa pogonie do odkurzacza i umycia podłóg :)))

Alecta sen superowy hehe :)))

Jezyk może coś się zaczyna? :))

Nulini tort pierwsza klasa :))))
 
Witam niedzielnie!

Sorki że nic wiele nie odpiszę, ale ta zgaga mnie zabije... :confused:

Głow mi pęka. Dziś termin z om, poza twardnieniem brzucha co jakiś czas nic się nie dzieje...

Jeżyk, może to już tuż tuż jednak? :-)
 
Aza ja swojego wczoraj pogoniłam do odkurzania to nie zrozumiał, że łazienka też się wlicza i kuchnia.. :-D Najgorsze jest to, że przecież będziemy mieli syna więc pomocy w domu nie będę miała żadnej.. hmm
 
Jenn- jak sobie wolisz, możesz się nastawiac na wcześniejszy poród. Życzę żebyś nie musiała za długo czekać, bo każdy dzień dłużej to dopiero kur.wica bierze.

Mommy- możesz psikac tantum verde.


Jenn- a czemu myślisz że syn Ci nie pomoże? Już tu kiedyś była gorąca dyskusja na temat pomocy przez chłopców. I każdej z nas syn pomaga, moi robią wszystko odpowiednio do wieku. No chyba że go tak chcesz wychować, że ma leżeć i czrkac aż mu wszystko podasz to wtedy inna sprawa :p
 
Ostatnia edycja:
Jezyk gdzieś miałam chyba w szafce... a jak nie to później pojadę kupic, ehh... Normalnie czuję jakby na płucach mi coś "siedziało" :-/

Ja się nastawiam, że przenoszę.... Są dni gdzie mam skurcze (i noce, zwłaszcza noce) ale kurcze jak was tak czytam to u mnie to prawie nic się nie dzieje... No tylko ten ból krocza co był ale już dziś (na razie) lepiej....
 
Nulini piękny tort!! Tosia mina kozak :) mistrzyni :)
Co fo młodego on taki nicpoty że po nim to się już wszystkiego spodziewam :p



Dagi to ja dziś o dziwo spałam hak dziecko! Zasnęłam co prawda o 1:30 bo wcześniej u mnie nie daje rady ale jak już zasnęłam spałam do 6 aż, luksus



Sprite miałam mieć wizytę 16.01 dzuen po terminie żeby umówić się na wywołanie ale gin powiedxial że teraz to już inna sprawa i mam iść 12 to szpitala id razu tam mi usg zrobią i jsk się młody znów obróci to ordynator zadecyduje kiefy mam wrócić na wywołanie. A że ordynator to du.pek to pewnie do końca stycznia każe czekać... Ech :/ mogłam się spodziewać ze nie będzie tak pięknie jsk się zapowiadało.



Jezyk czyżbyś się szykowała na pełnię? :p



Jenn ja Sue zgadzam z jezyk nie nastawiaj Sue na dużo wcześniejszy poród, to są naprawdę rzadkie przypadki, ja osobiście znam tylko 3 przypadki zdrowych dziewczyn pierworodek które urodziły przed terminem, jedna 5 dni przed, inna 3dni przed a trzecia dosłownie godzinę przed datą wyznaczona z om ;) wiec wiesz nie nastawiaj Sue na nic bo Sue tylko rozczarujesz a tak zawsze może być małe zaskoczenie


Mommy tamtum verde, choć mi nie pomaga nigdy.
Ja dziś psikala sobie do nosa taki spray od teściowej jakieś lekarstwo i kurde od razu lepiej, porządnie się wysmarkałam i od razu lepiej mi się oddycha




Mommy juz kiedyś pisałam o mojej koleżance, ona całą ciążę żadnych objawów tylko zmęczenie w 1 trym, ani razu brzuch jej się nie stawiał kompletnie zero czegokolwiek aż nagle 3dni przed terminem robiła śniadanie mężowi i hej wody odeszły :D a myślała ze długo poczeka :)
 
reklama
Do góry