reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Nulini nie zazdroszczd
Sama pamietam jak m8j R mial wyrabane i sie nie ruszal

Doggi kobito wykonczysz mnie tym synem swoim

Aaaa do mnie dzis mamjsia przyjezdza!!! :-)
 
hej!

a ja sie chyba co 10 min. musiałam obracać, bo tak mnie nogi bolą jak leżę ale to nic, bo najgorsze te myśli w głowie, które przeszkadzają w spokojnym śnie. na zmianę, że mi wody odchodzą z aparatem, który muszę kupić na prezent, a jak na złość teraz mało gdzie on jest!

czekam aż lidla otworzą i idę po sniadanie. ciekawe, czy mięso będzie. wczoraj dalej nie było :crazy:.


Nulini, to moja za to tak sie około 22-24 wypychała, ze się zaczęłam zastanawiać, czy przypadkiem znowu sobie pozycji nie zmienia, bo aż bolało...




Doggi, skąd wiesz???
 
McPearl powodzenia w szpitalu! Ja tez przed waznymi wydarzeniami spac nie mogę.

Alecta ja tez sie martwię jak to Jas zniesie w sensie moja nieobecność. Jeszcze jak na zlosc się rozchorowal. Kaszle okropnie a mąż widze ze nie ogarnia lekow itd. Chyba bede musiala mu szkolenie zrobić no i mam nadzieje ze maluch z tydz co najmniej jeszcze poczeka.

Doggi a co znowu kopniaki gdzie indziej czujesz? Kurcze na tym etapie to juz bie powinien takich fikolkow wywijac.
 
Doggi mi się wydaje, że nawet jakby Stachu się faktycznie obrócił to jak masz skierowanie na cc i wszystko będzie przygotowane, Ty przyjęta na oddział to raczej nie zmienią nagle zdania, bo dla nich to też są koszty (chociażby samo zabezpieczenie krwi)
 
No inaczej ruchy czuje. Juz mnie nie wali po podbrzuszu. Tam gdzie wypychal głowe teraz czuję coś tyciego jakby nóżkami fikał. Mo chyba że to rączki ale mię sądzę :/ więc przenoszę teraz ;( bo na badanie szyjka 5,5cm więc dramat :(
Nerwowo się wykończę a już się cieszyłam ze wiem kiedy się uwolnie :(


Alecta ale to nie jest tak ze jestem zapisana, ja mam w karcie ciąży napisane ze cc mam mieć i z tym mam się stawić w szpitalu i nie idę się umawiać wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
Doggi, bo zapewne Twój gin musiał Cie już wpisać.
Lekarze raczej nie każą przychodzić na cc jeśli nie jest wszystko do tego przygotowane.
 
Nulini dziecko sobir spi, a ty je meczysz :p no no no!

Nie ma spania! :-D On mnie będzie w nocy budził po porodzie, to teraz mszczę się na zapas :-D

Doggi,
Ty to się na nic nie nastawiaj, bo jak teraz się obrócił, to nie czułaś, więc może teraz Ci się wydaje :-D

agulqa, super, że mamcia przyjeżdża, naciesz się! :-D

sprite, mnie teraz praktycznie każdy ruch Młodego boli, umieram z ciekawości, ile mierzy i waży, ale tego się nie dowiem :wściekła/y:

gosiane, zlituj się!!! Mój mąż NIGDY leków nie ogarnia, zawsze muszę mu robić rozpiskę jak krowie na rowie, nie ma bata, żeby spamiętał, a ja w środku nocy wiem, ile, kiedy i czego :confused:


Urodzinkowo:




 
Nullini słusznie, ja też mojego budzę jak nie daje znaków życia mimo bólu przy jego wierzganiu :-) Już dzisiaj rano miałam kryzys, zostało 6 dni do bezpiecznego terminu i nie obchodzi mnie jakim cudem ale ma się urodzić w okolicach 13 stycznia!!!
Super tort! Córa to chyba pozować nie lubi :-D
 
reklama
Nulini haha co cora taka minę ma? :-D A tort boski :O az ma się ochotę wgryzc :-D


Doggi może Ci się tylko wydaje nie panikuj na zaś ;-)


Mcpearl powodzenia!


Współczuję tym co mają problemy ze snem :-/ ja tam śpię dobrze tylko ze obudził mnie dzisiaj taki skurcz łydki że myślałam że się posram :-D


Słonko świeci trochę przymrozilo chyba może uda się na sanki pójść w końcu!
 
Do góry