reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Dopiero znalazłam trochę siły by napisać. Wybaczcie, ale nie nadrabialam wszystkiego
Bo i tak cały czas spie albo wymiotuje na zmianę.
Czuje się okropnie i mam cały czas nadzieje, ze Zosia zechce wyjść wcześniej, bo już mam dość.

Mi też brzucha nie będzie brakowało. Chciała bym już ubrać moje ulubione jeansy....
 
A ja nie dość że pierworódka to jeszcze nie wiedziałam co to skurcze do dzisiaj. Jakieś 2h temu zlapal mnie taki tępy ból w dole pleców i dodatkowo w podbrzuszu i skurcze, że się wystraszylam, że to już, a ja jeszcze nie spakowana jestem ani nic .. chodzić nie mogłam, ale całe szczęście przeszło jak się polozylam... uff tyle dobrze, że przeszło, bo u nas wszyscy potencjalni kierowcy pili i musiałabym sama się zawieźć:p

To chyba przez to, że się naczytaĺam że dziewczyny z forum rozkrecily się w porodach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ojtam się rozkręciły ....

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tutaj na forum mam niespakowaną torbę do szpitala :D

Ale tatuś za to złożył dziś "bejbikowe comand centre" :-D:-D
 
reklama
Aza wspolczuje tesciowej!!!

Dagi wspolczucia wymiotow
Oby szybko przeszlo

A my wlasnie tulimy sie z Robsonem i matka jedna reka nadrabia ;-)
Mlody musi jesc maks co 2h bo juz nie ma kroplowki a musimy dbac o cukier
 
Do góry