reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Doggi zgadza się. Tez nie mogę jeść za bardzo, bo od razu mi nie dobrze. Juz lada moment ma się pojawić Zocha a ja się czuje jak na początku ciąży kiedy cały czas wymiotowalam.
Teraz leżę w wannie wiec jest trochę lepiej, ale ogólnie jedna wielka masakra!!! Każdy ruch malej jest bolesny....mam nadzieje, ze zechce za chwilę wyjść...
 
reklama
A ja właśnie jestem w trakcie robienia młodemu na jutro tortu urodzinowego Rocher. Nie chce mi się ale robię..brzuch też mi ciągle twardnieje. Odliczam dni do Nowego Roku. Już co raz bliżej...
 
Nulini ja wczoraj o 7rano bylam juz po :p

Wow, szacun! :-D

Mommy, no to jest nadzieja, że i mnie się brzuch obniży :-D

Doggi, moja Tosia też baaaaaaardzo długo była łysa, a później mega wolno jej włoski rosły :-D

Żelka, łooo, ja jeden jedyny moment zdziwienia miałam tuż po samym porodzie, jak ręką dotknęłam i brzucha nie było, ale nigdy, NIGDY za nim nie tęskniłam :-D
Spoooooooko, ja też nie mam torby spakowanej, ciuszków popranych, łóżeczka i wózka złożonego, jestem w poooooolu :-D

femme, twarda jesteś! Mnie ciąża wcale nie daje w kość, a i tak mam już dość :-p

AZA,
3 stycznia to bardzo dobra data :-D:-D:-D

bada, buahahahaha :-D Dobry mąż :-D

LayDeeK, cholera, nie strasz! Mnie ten rok bardzo nie pasuje :-D

dagi, rzyganko też może być przejawem porodu :-D

jeżyk, a może to już dziś? :-p
 
U mnie póki co objawow zbliżającego się porodu brak. A doszukuje się ich z każdej strony.
No ale jak wiadomo, moze zaskoczyć nas z nienacka :)
Mnie tez juz cholernie cieżko. Najgorzej to to puchniecie. Dzis dodatkowo bol brzucha.
Z jednej strony chciałabym zacząć rodzic juz dzis, ale z drugiej naprawdę czekam na ten styczeń.
I do tego nie mogę na siebie patrzeć. Mam nadzieje, ze córa bedzie bardzo ładna :p ( dla mnie oczywiście bedzie najpiękniejsza).
 
LayDeek ja też się doszukuje i doszukać nie mogę :p
Nie jest mi to chyba pisane :p

Jeny ledwo siedzę.
Cieszę się bardzo, że rodzinka przyjechała, ale powiem szczerze, że zmęczona jestem.
Wszyscy pomagają więc nie mam wszystkiego na głowie, ale samo siedzenie jest męczące.
 
Nulini :-D Jak to jest? Raz mam brzuch niżej raz wyżej? :szok::-D:-D:-D Nie no mały czasem tak wysoko się wypnie ale odrobinę mi się obniżył ponoć ;-)

Mi wczoraj tak stwardniał brzuch ,że skarpet założyć nie mogłam ale bluzgi poleciały w stronę małża , że zamiast leżeć z dupą to powinien już klęczeć przedemną i mi je zakładać :-D Stwierdził, że przez ostatni miesiąc jestem tak nieznośna , że masakra. Nie wiem o co mu chodzi :cool2: :-D
 
Tyle kanałów w tv i nic nie leci fajnego!!! Przyszło mi oglądać Mikołajka :D

Ja ciagle zaglądam w gacie czy przypadkiem czop mi nie odszedł! Zawsze to jakiś objaw nadchodzacego porodu :-)
 
reklama
Ja oglądam Ambassade. PL film do których po obejrzeniu tak zachwalanej IDY mam baaaardzo duże uprzedzenie. Ogólnie do du.py dzisiejszy dzień....T w pracy do północy, sama w domu nie lubię siedzieć, bo nie mam co robić, poza tym też nie mam siły. I o dziwo w UK pada właśnie śnieg....
 
Do góry