reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
NO, porządek musi być:-D

Ja w sumie mogę rodzić, tyle że nie mam żadnych znaków zbliżającego się porodu. Pocieszam się, że za pierwszym razem też nie miałam.
 
Jenn ja tam wcale nie chce, chociaż ciężko niewygodnie i pobita rozbita wewnętrznie jestem, niech siedzi jak jej dobrze i rośnie sobie :-D
 
Tasia moja koleżanka tez nie miała żadnych znaków, nawet brzuch jej się nie obniżył, aż pewnego dnia wstała rano zrobiła staremu śniadanie on wyszedł i 15min później jak szła się przebrać wody jej odeszły :p i mówi że tak zdziwiona w życiu nie była :p


Żelka to mój niech wychodzi juz :p ewidentnie mu nie pasuje w brzuchu i ja też nie lubię tego wiec jak juz przyjdzie kiedyś mój czas to znów się posikam z radości :D
 
Doggi właśnie miałam tak samo. I na porodówkę ze śmiechem pojechałam, aż położna patrzyła na mnie jak na idiotkę. Jak zobaczyła, że mam rozwarcie 6 cm i żadnych skurczy to też w szoku była.
 
Femme moj ma troszke wloskow, ale jasne i nie za duzo ;-)

Karpanna 3razy juz pytalas czy mnie nacinali...

Doggi dajesz 28 :-D

Zelka ja nie placze jeszcze bo mam brzuch jak w 5mcu :p
 
Mam też dość brzucha jak Doggi. Marzę żeby ubrać swoje dżinsy i kurtkę no i różne inne ubrania a nie wciąż to samo bllleeeee. Dolegliwości ciążowe i hemo mnie dobijają. Co się położę to zasypiam nie wiem czemu tak mam. W 3 ciąży to chyba nie mam co liczyć na jakieś zwiastuny pewnie jak nadejdzie czas to się zacznie i już. Chociaż nie wiem. Mnie na KTG w szpitalu zaskoczyli że 1/4 porodu mam za sobą a ja nic nie wczułam.
 
reklama
Do góry