reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
a u mnie Basia się rozchorowała - chyba grypa żołądkowa bo wymiotuje i ma biegunkę od wtorku. Wprawdzie nie ma temperatury ale męczy się biedactwo :( A ja miałam jechać dziś do szpitala bo mój gin miał dyżur i chciał sprawdzić czy wszystko ok ale niestety nie wyszło. Stwierdziłam, że skoro nie rodzę a czuję ruchy szkraba to nie będę tracić czasu na wizyty w szpitalu skoro jestem potrzebna przy chorym dziecku.
 
Hey, zostawić Was na Święta i się zaczęła jazda :))) Fajnie, fajnie, czas najwyższy :)

Ewi trzymam kciuki za szybką akcję.

Agulqa jakbym mojego słyszała :) Masz przynajmniej wesoło. Trzymam kciuki za szybki powrót do domu.

Bada czy Ty już w szpitalu leżysz b się pogubiłam.

Ja do poniedziałku będę tylko wieczorkiem zaglądać bo teściowa i mąż mnie absorbują :) Wczoraj mieliśmy gości do 3 w nocy i dziś byłam rozwalona.
 
Aza nie jeszcze w domu ,w szpitalu miałam być od poniedziałku 29 grudnia i 30 miało być cc,ale uprosiłam lekarza na styczeń i mam się wstawić 1 między 12.00 a 13.00 a 2 o 8 rano cc,teraz się " modle"co by G się nie pospieszył :-p
 
A my się dopiero kładziemy spać :p
Nie wiem jak ja jutro wstanę śniadanie przygotować.
I w ogóle ciekawe, o której dzieciaki wstaną.
Tymko szybko padł, ale Nikola do teraz jeszcze nie śpi taka z niej gwiazdą wieczoru :p

Ewi czekamy na wieści :-D
Bada zaciskaj nogi najmocniej jak możesz, do stycznia już tak niedaleko :-D
 
Kot mnie obudził swoim powrotem do domu i spać nie mogę. Do tego śniły mi się skurcze...a może miałam skurcze i przez sen czułam...

Kto wie czy idąc do szpitala muszę mieć podbitą legitymację ubezpieczeniową? Do lekarza teraz nie trzeba, ale do szpitala? Czy wystarczy dowód?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry