reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Femme mój powiedział, że jak wróci to kabinę prysznicową umyje:-D hehe czyli najgorsze mam załatwione. Zostało mi "tylko" odkurzanie i mycie podłóg.

Nie było mnie 3 dni a mieszkanie wygląda jakby to były 3 tygodnie....
 
reklama
TASIA - u mnie jest na odwrót jak męża zostawiam to jest czyściej niż jak ja zostaje w domu :-p bo on nie lubi leżeć i gnić a ja uwielbiam i jak mam okazję to z łóżka w ogóle nie wychodzę tylko sobie donoszę jedzenie :-D


Dobra pranie porobione jeszcze jedno wstawię i będę miała odwalone tylko coś z tym obiadem trzeba wykombinować :-)
 
femme ja też się za sprzątanie wzięłam tzn póki co kurze pościerane i poukładane wszystko na półkach :) jeszcze na mnie czeka odkurzacz i mop.
aa i zrobiłam mała segregację w ciuszkach młodego..trochę odpadło :D
teraz piję kawkę, pójdę chyba na spacer z Krzysiem i jak wrócę wezmę się za obiad, dzisiaj rybka:)

mamuśki starszych dzieci tzn tak 1,5-3latka-jak przygotowujecie swoje maluchy na przybycie nowego dzidziusia?

jeny, ale ten czas leci...już połówkowe u niektórych :p
 
Mój mąż w domu tylko jadł i spał, a tak to pomagał rodzicom w remoncie, więc naczyń i prania sterta. Oczywiście wszystko na blacie nie w zmywarce. A z ręką na sercu przyznaję, że mały bałagan to już był przed wyjazdem:-D


Poprzednia ciąża od połówkowego zleciała mi bardzo szybko. Teraz cała ciąża szybko leci, jak jeszcze przyspieszy to nic nie będę pamiętać z tego okresu
 
AZA dzięki! muszę kupić koniecznie:)

Ja na mojego nie mogę narzekać...momentami mam wrażenie, że jest pedantem :p nie wyjdzie z domu póki nie ogarnie mieszkania :p
 
Elutka na allegro ja kupiłam tę książkę za 10 zł i jeszcze domówiłam kilka innych z tej serii bo mój Konrad bardzi lubi, np. o zagrożeniach, o dbaniu o zdrowie. Fajne są :))))
 
Aob, nulini nie mam pojecia. Gdzies musiala cos zle ucisnac. Po masazu byla rewelka, wieczorem bol, rano nie moglam z lozma wstac...

Karpanna cieszw sie ze wszystko ok! Odetchnelam z ulga bo jak reszta dziewczyn martwilam sie. Musisz dzieciakom wutlumaczuc co i jak i jak najwiecej zachecac do pomocy. Wierze ze wszystko bedxie dobrze

Alecta coreczka tatusia?;-) ja bylam coreczka tatusia i przyznam sie ze tez to wykorzystywalam, a moj Ł smieje sie ze tatus do dzis nie umie mi nic odmowic ;-)

Doggi ciesze sie ze bol troche ustapil :-) co do wicia gniazdka mam to samo, tym bardziej ze wiem zw kredyt dostamiemy to teraz tylko kase kolowac i dzialac :-) mebelki ogladam i inne dziwne rzeczy ;-) Ola widze juz teraz jest swiadoma swoich atutow :p bedzie kokietowac :-D

Nieobecna zalezy od dziecka, ale chlopcy pozniej. Znam takiego co na 3 latz jeszcze kiepsko mowil...

Aza my niw moglisny sie docxekaz az mlody zacznie mowi, teraz juz duzy ale od poczatkh gadal jak najety, czesto chcialo sie wrocic do czasow kiedy niw mowil :-D

Jezyk a jesli masz zwolnienie chodzone? I tak jak mowie praca pracy nierowna. Ja sje nie znam, ale znam ludzi co tak robili. Masz zwolnienie na dany zaklad pracy, wypisujesz nip przeciez. Nie wiem, ja mam jedna prace wiec niw potrzenne mi to :p

Nulini ja wczoraj z jednym najonezem w kerfurze do kasy z pierwszwnstwem a glupi dziad jakby mogl to by mnie wozkiem staranowal zeby przede mnie wejsc. Gdybym byla sama lub z Ł zrobilabym afere ze nie dla niego ta kada ma pierwszenstwo, ale moja mamusia nienawidzi takich akcji wiec odpuscklam.

Sprite ja zgodnie z tym co lekarz mi powiedzial jem wszystko na co mam ochote poza surowym miesem, surowymi rybami, jajkami itp

Sprite ja mysle ze sa lepsze od twgo co niektorw z nas jedza, w tym ma czyli mcdonald i kfc :p

Gosha wiem cos o tym .na jakim etapje jestescie? My tez na kredyt czekamy.

Femme ja mam to samo, leze i jem :p

Elutka chcialabym by moj Ł chociaz kilka razy mil odruchy pedanta :p
 
reklama
Ja też jak mam nawał pracy, to nie nadążam za watkiem :D

Karpanna cieszę sie, że z łozyskiem w porządku. Odpoczywaj i rośnij.

Elutka12
jak moja młoda miała 3 latka i miał się jej braciszek urodzić, to kupilismy niespodzianke. Taka małą beczącą owieczkę. Jak przyjechała z meżem wybrać mnie ze szpitala, to w beciku połozylismy ta owieczke i powiedzieliśmy, ze synek urodził sie z ta owieczka i była kartka, ze to prezent specjalnie dla jego starszej siostrzyczki. Młoda była bardzo dumna i od razu pokochała maluszka.

Gosha i Agulqa powodzenia w staraniach o kredyt. My nasz już 8 lat spłacamy. Jeszcze tylko 8 i sie go pozbędziemy całkiem.
 
Do góry