reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Perelka mówisz, że aż taka wielka... To może wolę nie wiedzieć... :)))) Choć powiem Ci, że tak myślimy aby tez rate podnieść o np. 500 zł aby okres się skrócił ale to dopiero jak męża motor spłacimy.
 
Córa zachwycona kroi szparagówkę (heh wyrodna matka jestem, a co tam), a ja popijam kawusię ;-)

Jeszcze tydzień lipca, ale ten czas leci...
 
Aza my nie mielismy duzego kredytu, bo coś około 150 tyś zł. Rata wychodzi nam niecałe 2 tyś. Ale oprócz tego drugie 2 tys za samochody i jakieś drobiazgi ;) Moze dla niektórych to niewiele, ale my odczuwamy i też czekamy, żeby chociaz połowa odpadła ;-)
 
Agulqa- u męża w pracy nawet jak ma zwolnienie chłodzone to nie może iść. Poza tym moja ksiegowa mi tłumaczyła, że jak pracuje w bibliotece i dorabiałam w szkole to zawsze mam brać dwa zwolnienia. Nie możesz sobie wziąć tylko w jednej pracy. Chyba że druga masz np. Umowę zlecenie i możesz sobie poprzesuwac dni, że w czasie jednego zwolnienia nie zarabiasz w innej pracy.

U mnie obiad z głowy, mąż robi grilla. Przygotował szaszlyki, karkowke i inne cuda, a ja mam tylko leżeć i czekać.:D
Poza tym mój mąż też bardziej garnie się do sprzątania niż ja. Ja mam tak jak femme bym leżała i jedzenie donosiła.

Dzisiaj ma do nas przyjechać koleżanka, ale mam cichą nadzieję, że jej się odwidzi i nie przyjedzie. Wiem jestem wredna, ale nie mam dziś ochoty na gości, brzuch mnie boli od rana.

Nam jeszcze zostało 19 lat z kredytem. Matko jak to brzmi;)
 
Aza my nie mielismy duzego kredytu, bo coś około 150 tyś zł. Rata wychodzi nam niecałe 2 tyś. Ale oprócz tego drugie 2 tys za samochody i jakieś drobiazgi ;) Moze dla niektórych to niewiele, ale my odczuwamy i też czekamy, żeby chociaz połowa odpadła ;-)

Nawet sobie tego nie wyobrażam. Wasze raty to nasze dochody w przybliżeniu :szok:
 
To my jeszcze tylko 5 lat kredytu,10 już za nami,a pamiętam jak braliśmy to byłam przerażona ,że skończymy spłacać jak Antoś będzie w gimnazjum,ale czas tak szybko leci,a i my dużej raty nie mamy,braliśmy 100 tyś,bo kupiliśmy dom do remontu,ale za to jak spłacimy ten to weźmiemy nowy już pod hipotekę,na wielki remont :-D
my wcinamy pancakesy z bitą śmietaną i owocami ,taki dziś obiad-nieobiad
 
Ostatnia edycja:
Pijecie kawusię? Mnie od początku ciąży odpycha nawet jak mąż pije to mnie drażni. Dużo przytyłyście już? Ja przybrałam kilogram ale w ostatnim tygodniu połowę zgubiłam.
 
reklama
Perelka dzieki :p zazdroszcze, my na 30lat bierzemy... ale wlasnie po to by rata byla mniejsza bo spoko dajemy rade a 1000zl ciezko byloby placic :p

Aza a nie mozecie nadplacac raz w roku? My mozemy do 10% wartosci kredytu za free

Perelka samych kredytow macie wiecej niz my z Ł z dwoch wyplat... wiec u nas by nie przeszlo ;-)

Jezyk spoko, ja mam jeszcze 30lat i to z dwoma ;-) jedwn bralismy w lutym drugi bierzemy teraz ;-)

Mcpearl wlasnie dlatego my mamy rate 500zl niecale by dac rade splacac.
 
Do góry