reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Mam dwie córeczki, Julka ma 7 lat a Maja 4 latka. Nie da się przy nich poleżeć dłużej niż 5 minut. Mogę polegiwać jak przyjeżdża moja mama albo jak mąż wraca z pracy.
Nie chcę składać skargi na tą lekarkę od usg bo nie chcę się już tym denerwować.
 
reklama
Dzień dobry! :-)

Karpanna - super wieści :-) kochana mama ze przyjdziedzie pomoc masz wsparcie to będzie dobrze ;-)

Aob powodzenia na wizycie && :-)

Alecta dobra córa :-D a tydzień szybko zleci :-)

Doggi ale Ola jest słodka :-D

Nieobecna moja przed drugimi urodzinami wierszyki mówiła :p ale z niej gadula straszna do dzisiaj :-D

Tasia jaka tam wyrodna ;-) normalna kto tak nie robił my też potrzebujemy chwili dla siebie ;-)


Jeny jutro ta impreza haha ja nie wiem jak to będzie nie wyobrażam sobie jeszcze dopiero dzisiaj idę szukać namiotu i czegoś do ubrania żeby jakoś wyglądać i przy okazji się ukryć :-D
 
hej :)

karpanna, dbaj o siebie!

Nulini, też lubię czosnek i właśnie naszło mnie na placki ziemniaczane z sosem jogurtowo-czosnkowym, mniammm...

moje dziecko jeszcze nie mówi zdaniami, ale łapie nowe słowa. codziennie coś nowego. zna wiele słów, ale nie potrafi ich połączyć w dłuższe zdanie. wychodzę z założenia, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. np. chodzić zaczął w wieku 9 miesięcy, niby za wcześnie, ale widocznie organizm był już gotowy. pewnie jeszcze nie jest pora na rozmowy zdaniami ;-)


a u nas zaczęło się miłością wielką do bajki UL o Bzyczku, teraz na topie jest Umizoomi i Świnka Peppa (również w wersji książkowej). Czasami trafie w tv na Teletubisie i tym też jest zachwycony mimo swojego starszego wieku :-D


u mnie szaro, buro i ponuro. dobrze, że przynajmniej nie leje.

miłego dnia!



Dziewczyny, a możemy jeść takie kabanoski slim? ja je tak lubię, ale mam wrażenie, że tego nam nie wolno...
 
Witam z rana :-) moje dziecie o dziwo jeszcze śpi to i ja korzystam leżąc :-D
Karpanna super wieści :-) wierzę, że wszystko się unormuje:-)
Mój młody ma 21msc i większość mówi po swojemu, każde dziecko rozwija się swoim tempem.
Później was nadrobie...skrobiecie i skrobiecie ;-)
 
Ostatnia edycja:
karpanna, dobrze że wszystko ok. Babka jest naprawdę niepoważna...ja to tam wiem, że moja to porządna firma i choć czasami miewa humory to i tak najlepszy lekarz w okolicy. Ale jak można czasami nie marudzić jak się pracuje prawie cały boży dzień? Oczywiście zdania w mieście są podzielone, ale zawsze twierdzę, że Polacy lubią narzekać z natury, a kobiety to już w ogóle.;-)
 
Witam ! :-D

Gratuluję mądralińskich dzieciaczków :-):-)

Pierworodna w wieku 2 lat mówiła bardzo niewiele, jakieś proste zdania. Jak pojawiła się młodsza to coś tam ruszyło. Młodsza za to zasób słów ma większy, niż starsza w jej wieku. Wiadomo, sporo jeszcze po swojemu, bo nie potrafi wymówić części głosek, ale nawija jak szalona (ważne, że mama rozumie o co jej chodzi hehe). Każde dziecko inne.


Sprite a dlaczego nie wolno? Co tam w środku jest? :p Ja tam jem wszystko na co mam ochotę
 
Takie buty, jak chemii pełno to lepiej unikać, choć jak zjesz jednego raz na ruski rok, to raczej nic się nie stanie. Trzeba się przerzucić na zwykłe :-)
 
178981.jpg

slim w sensie cienkie, koktajlowe czy jak one tam się nazywają, takie jak paluszki słone :)
 

Załączniki

  • k9.jpg
    k9.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 21
  • 178981.jpg
    178981.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Haha jakie to moje dziecko słodkie było :-D jednak miała już dwa lata jak te wierszyki mówiła teraz patrze ;-) ale jak śmiesznie aż mi się zachciało znowu takiej małej dzidzi :-D :p

Ja tam największe wyrzuty sumienia mam po pepsi :-/ która jako jedyna mi żołądek ratuje od czasu do czasu
 
Do góry