reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Nawet na diecie jak się jest to lepiej jeść wszystko normalne bez żadnych uszczuplaczy bo to tylko mydlenie oczu. Jak się je regularnie i rozważnie to wszystko można jeść. Moja sis np je wszystko fast food, owoce warzywa mięsa bułki jasne ciemne i nawet w nocy ale ma to tak poukładane ze je co 3h
Małe porcje i dużo owoców i warzyw i ma 170cm i waży 53 kg i ja od kiedy tez tak zaczęłam jeść to waga przestała latać a przyb sporcie nawet spadała :)
 
reklama
Witam piątkowo :-)
Słodkie te Wasze maluchy,my mamy kamerę,więc jak nam się zatęskni za naszymi chłopakami,ale w młodszej wersji to robimy z m maratony oglądania naszych bobasów :happy2:
Aza podziwiam za pory jedzenia,ja później niż 20 nie jadam,źle bym się czuła,ale m jada nawet o północy
karpanna cieszę się,że z bobaskiem wszystko ok,dbaj o siebie
Antoś mówił jak miał rok,a jak 1,5 to pełnymi zdaniami,a Mikołaj dopiero po 2 urodzinach
Ja za ścianą mam takiego kochanego bratanka,wczoraj mnie zauważył przez okno i mówi: mozie przyjdziesz do Jasia? -słodziak :-)
kciuki za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie, ja.się tu udzielałam na początku, miałam nadzieję że wrócę do pisania jak.będę na L4 ale produkujecie takie ilości postów ze to chyba niemożliwe :)
Na zwolnieniu juz jestem ale zaczęliśmy z mężem starania o kredyt wiec czasu nadal mało. Pewnie nie będę najaktywniejszym użytkownikiem, ale postaram się zaglądać i pisać w miarę możliwości.
Pozdrawiam was wszystkie
 
gosha wpadaj i pisz chociaż co u ciebie i brzuszka :) po długiej nieobecności ciężko nadrobić raczej niemożliwe to ;) ale pisz jak wy się macie :)
 
Mamy się całkiem nieźle, tak jak wyżej napisałam jestem na zwolnieniu od 2 tyg, zaraz napisze coś więcej w wątku gdzie się przedstawiamy bo miałam się ujawnić ale póki pracowałam nie chciałam ;)

11 sierpnia mam wizytę z.usg polowkowym mam.nadzieje ze się dowiem kto u mnie w brzuchu mieszka, chciałam niespodziankę ale jednak nie wytrzymam ;)
Dobra to idę napisać o sobie a.potem juz na.bieżąco będę.tutaj
 
GOSHA - wpadaj pisz jak masz czas wiadomo wszystkiego nie trzeba zawsze nadrabiać bo laski jak wpadną w szał pisania to nie sposób :-D


ja za sprzątanie się wzięłam ...matko końca nie widać :p
 
Doggi nic nie mów o obiedzie pomysłow juz mi brak :p

Mi przed chwila mąż napisał ze jak wyjdę z domu to posprzata :p :-D wiec zajmę się tylko pokojem młodej jupi :-D :-D
 
Gosha witaj znów i pisz, gdy znajdziesz czas i chęć :-) Rety już połówkowe........ aaa
 
reklama
Do góry