reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

Mcpearl- u nas tak samo, kwoty o których pisza dziewczyny to dla mnie kosmos.

Karpanna- mnie odrzuciło na poczatku od kawy, ale wczoraj się skusilam i wypilam, bo strasznie bolala mnie głowa i... Przeszło. Dzisiaj też jedną wypilam, ale ja pije takie słabe, na duży kubek płaska łyżeczka rozpuszczalnej i polowa kubka to mleko :)
 
reklama
Wciąż mi spada poziom żelaza w organizmie. Miałam 45 ug powinni być 55 a po miesiącu na ascoferze spadło do 26. Anemia okrutna. Teraz biorę biofer. Ma może któraś z Was ten problem?? Jak tak to jak sobie radzicie? Czym się ratujciecie?
 
ja kawkę piję codziennie,ale rozpuszczalną w dużym kubku a połowa kubka to mleko-rano zawsze,a popołudniu czasami :-)
sumami niezłymi tu operujecie :-D my czasem tyle nawet nie mamy,szczególnie zimą
 
karpanna u mnie jak na razie waga na minusie 2 kg. Jem normalnie, nie wymiotuję ale biegam za niespełna 16 miesięczną córką. Został mi zapas z poprzedniej ciąży (6 kg) więc chwilowo tym się nie przejmuję. Teraz waga już stoi w miejscu.

A kawa i wszystko co kremowe mnie odrzuca. A ja całe życie słodycze uwielbiałam, a teraz tylko sorbety wcinam. Im bardziej kwaśne tym lepiej.


Kredyt mamy na 10 lat z dość wysoką ratą, ale przy Waszych ratach widzę że to taki średniaczek. Za to nic już na raty nie bierzemy. Nawet małych rzeczy.
 
Karpanna u mnie wszytkie wyniki ok wiec nie pomoge :-(

Bada my z Ł mamy stale pensje, czaswm wpadnje jakas premia ale sporadycznie i nieduza.

Tasia ja juz +3,3kg :-(
 
Karpanna z tego co wiem żelazo dobrze się wchłania z wit. C, może popijaj do tego jakieś soki? Badanie żelaza pokazuje stan z poprzedniego dnia, ale skoro suplementujesz to chyba powinno być wyższe jednak. Spróbuj dietę wzbogacić. Naturalne łatwiej się wchłania, a na pewno nie zaszkodzi :tak: Buraczki, pietrucha. Można koktajl zrobić - pęczek pietruszki + sok z cytryny/innego cytrusa :-) Nie wiem, jak dany suplement nie pomaga, to może trzeba zmienić na inny?
 
agulqa ja mam stałą pensje,ale gównianą bo na 5/8 etatu,a m ma własną działalność i jest czasem bardzo dobrze,a czasem kijowo,więc za dużo rat mieć nie możemy ,bo mogłoby być kiepsko w zimie
ale jak maluch się urodzi zmieniamy auto,połowę sumy nazbieramy a na drugą weźmiemy kredyt,niestety
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dlatego zmieniłam ascofer na biofer. Kolejne badania za 3 tygodnie więc się okaże czy działa. Jem dużo ciemnego mięsa i wszystko co ma żelazo popijając sokiem pomarańczowym. Robię też zakwas buraczany kisi go się jak ogórki ale sam zapach mnie odrzuca. Zatknę nos i wypiję jakoś jutro.
 
Do góry