reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Jezuu jaka polamana jestem. Tymon mi płakał co chwile w nocy. Pewnie te krosty mu przeszkadzają, a to taki uparciuch, że za nic nie da się posmarować pudrem ;-/ A jestem z dzieciakami sama jeszcze do końca tygodnia dopóki mąż z zabawy w wojnę nie wróci
 
Witajcie dziewczyny, mam nadzieję że wasze samopoczucia lepsze niż moje u mnie dziś kaszana, wstałam rano z O do przedszkola i jestem tak spuchnieta ze spodni które wczoraj miałam ubrane nie mogłam wcisnąć na tylek! A wczoraj luz był :/ oczywiście dzięki temu wyglądam dziś "przeuroczo" i sobie siedzę z depresją, nienawidzę tego ze tak puchne :(

bada.m u nas słoneczko było o 7 a teraz już leje i czarno na dworze

alecta jeszcze troszkę i mąż przyjdzie z wybawieniem :) dasz radę :)
 
Witajcie kobitki!
U mnie poranek deszczowy buuuu, no ale coz zbierac sie trzeba i robic kanapki do szkoly i pracy.
Milego dzionka!!!!:-)
 
Witajcie.
Czy Wy też jesteście tak wypompowane z energii? Ja nie mam siły na nic, nie chce mi się wstać z łóżka, a trzeba.
 
U nas od rana deszcz :-(
Alecta, mój mąż też jest wojskowym, wiem jak jest. Choć ostatnio to nawet tak nie narzekam na to. Oczywiście lepiej by było gdyby był codziennie w domu.
Co do nauczycieli, psychologów i etc. to słyszałam już kilka razy, że najgorzej jest po kolei uczyć dzieci psychologów, pedagogów i następnie nauczycieli ;-)
Jeszcze kawusia i do pracy. W nocy śniły mi się dziś koszmary. trafiłam do jakiegoś głupiego ginekologa, który łaskawie się mnie zapytał po co przyszłam. I najgorsze, że krwotok u niego dostałam, a całą moją ciążę zbagatelizował...
 
witajcie dziewczyny u mnie deszcz i na dodatek tak mnie gardło boli ze nic przełknąć nie mogę i ta temperatura leze pod 3 kocami :baffled:
 
reklama
Jak mówicie,że tak u Was poda to ja podsyłm to słońce ~~~~~~~~~~~:-D
Ja też dziś nie mam siły ,zrobiłam rano test-już ostatni,bo więcej nie mam-i kreski nadal są :-D po tym # trochę świruje,żeby teraz było dobrze
 
Do góry