reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U mnie dziś na śniadanie był jogurt, a na obiad tosty. Mało pawia nie puściłam jak dzieciakom kotlety mielone smażyłam. Plusem tego jest to, że mam 1,5 kg mniej :-)
W poprzedniej ciąży też schudłam na początku i nie mam nic przeciwko żeby tym razem też tak było :)
 
reklama
Żelka, ja również się przyłączam.

Kurcze, mnie też odrzuca od mięsa, ale o dziwo kurczaka pieczonego zjadłam. Ale koniecznie miał być kupny, a nie pieczony w domu;) No i mąż jeździł kupić;)
U mnie królują pomarańcze, arbuzy i ogórki małosolne. Nawet na ziemniaki dziś patrzeć nie mogłam.
 
A ja sobie właśnie otworzyłam Radlerka :) w sklepie znalazłam takiego 0,0%. W smaku jest troche różnica, ale ważne, że jest orzeźwiający.
 
Ja ostatnio miałam taka ochotę na śledzie w oleju z cebulką wiec sobie zrobiłam i...mi sie odechciało :p
 
Witam sie i ja!
Zelka gratulacje urodzinowe dla syna:-).
Jezyk witaj!
Maya to ja jestem pod duzym wrazeniem. Ja ide w piatek umowic wizyte do GP, zobaczymy jak to bedzie, a w sobote na scan do polskiego ginekologa. Troche sie martwie bo wlasnie zwolnilam sie z pracy bo tak brzuch mocno bolal, ze szok, skurcze jak na okres, ale wzielam nospe i leze teraz:no:
 
maksika, mnie dziś też pobolewa. Ciągnie w pachwinie ale trochę poleżałam i było w miarę. Wiadomo, stres z tego powodu i tak był... Jestem w szoku jak opisujecie podejście lekarzy w UK.
 
reklama
Zelka STO LAT dla synusia!!! Maksika odpoczywaj i postaraj sie nie stresowac ,jesli musisz cos brac powiedz gp ze musisz i koniec i nie ma innej opcji ..McPearl no niestety ciezko tu jest o wszystko trzeba walczyc a i tak bywa zle ..mowia ze tu kiepsko co do opieki ciezarnej ale za to porod i opieka to rewelka ,sama mam porownanie i niebo a ziemia :)
 
Do góry