reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Bada m. ja ostatni test zrobiłam w dzień planowanej miesiączki, krechy aż waliły po oczach;) Potem tylko na polecenie lekarza betę 2 i 5 maja, a teraz czekam do czwartku i już wszystko będzie wiadomo;)
 
reklama
Ja zrobiłam 2 ,pierwszy 2 dni po terminie @ i dziś, a wizytę mam dopiero 26 więc trzeba się uzbroić w cierpliwość,a za Ciebie będę trzymać kciuki w czwartek :tak:
 
Cześć dziewczyny, wygląda na to, że do Was dołączę. Według moich obliczeń termin porodu na 15.01, ale wiadomo jak to jest, może się poprzesuwać. Ciążą nieplanowana, mam już dwóch synów, jedno poronienie i myślałam, że limit na dzieci został wyczerpany, a tu proszę taka... niespodzianka. Wczoraj robiłam test, dwie grube krechy, okresu brak, nudności i senność przez cały dzień. Zobaczymy jak to dalej będzie, boję się trochę, mam już 32 lata, więc nie należę do tych najmłodszych;-). Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie, postaram się doczytać, co tam pisałyście, ale nie obiecuję.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki :) :)
 
alecta :) Może, nie ukrywam, że chciałabym córeczkę:-):-)

Trochę Was czytałam. U mnie komunia 25 maja, robię ją w domu, ale u mnie tylko 13 osób, więc damy radę :)
Jeśli chodzi o lekarza to wybieram się po komunii, na razie jest to 5tc więc pewnie jeszcze nic nie będzie widać, a poza tym brak mi teraz czasu, muszę jakoś powoli przeorganizować sobie życie. Muszę się ogarnąć, ochłonąć, bo na razie jakoś tak mi się wszystko na czarno niestety koloruje.
 
witam cie Jezyk:):) i reszte brzuchatek dzisiejszego dzionka...jestem dzis w mega szoku ..bylam u lekarza gp to jest zwykly lekarz jak to tu mowia od wszystkiego za to z ginekologia nie mial nigdy nic wspolnego,i jak mowia ze tu zaden lekarz palcem nie ruszy do 12 tc bo uwazaja ze to czas natury....tooo i tu wlasnie moj szok lekarz przebadal mi wszystko znaczy cisnienie moje serducho waga itd a ze ja wczesniej poronilam 2 razy i dziewczyny mialam na podrzymaniu tak sie przejol ze dzwonil do swoich kolegow ginekologow i pytal co ma ze mna zrobic a ze nic nie zdecydowal to wziol moj numer i obiecal zadzwonic jak sie czegos dowie...i przedchwilka dzwonil wystawi mi recepte na cyclogest to co wspomniala maksika ,tlumaczac ze jest rekomendowany juz zlecil badania i czekam na list do szpitala na wszystkie badania a drugi raz zadzwonil pytajac czy biore witaminy i ze na wszelki wypadek mi tez wpisze do recepty bo bede miala za darmo ...szok a jednak jak sie chce to sie da ...:) a tak z innej beczki to u nas tez jak narazie przepiekna pogoda,samopoczucie bez zmian czyli nudnosci brak ,apetytu brak i jak narazie nie tyje a mam wrazenie ze chudne..co mialam tak w poprzedniej ciazy przybralam tylko 7 kg..mam nadzieje ze bedzie podobnie
 
Witam w ten piękny słoneczny dzień ;) Ja dziś nie do życia, czekam, aż dzieci się położą na poobiedni odpoczynek, to może i ja poleżę sobie.
 
Jezyk witaj
Agus123 kuruj się ja to już nie czuję zapachu czosnku od siebie chyba cała nim przesiąknęłam ale mam nadzieję, że nie na nim się skończy bez antybiotyków
Maya31 no to szok ale dobrze że na takiego lekarza trafiłaś, tak powinno być zawsze
A ja śmigam w pracy po mieście pogoda w kratkę, przez 5 min deszcz cała zmokłam
Miłego dnia wszystkim:)
 
Ja już po pracy :-Dwrzuciłam "coś" na ruszt i dpoczywam,nogi mi do tyłka włażą :-p
maya super,że jesteś mile zaskoczona podejściem lekarza tylko się cieszyć:tak:
jezyk
witaj,będzie dobrze :tak:mam tyle samo lat,też dwóch chłopców i termin na 15.01,:-D jest nas dużo,więc z nami będzie Ci raźniej
demollka u mnie też już lało,a teraz praży,zwariowana pogoda
 
reklama
witam się Laseczki
maya dobrze że taki Ci się przejęty trafił i sie zaopiekował, głowa będzie spokojniejsza teraz :)
jezyk będzie dobrze!! witamy serdecznie w naszym gronie

Co do rodziców psycholo, troche upierdliwa czasem jestem, ale nie za bardzo, z resztą wymądrzać się nie moge zbytnio bo wychowawcza i rozwojowa to nie jest wogóle moja działka.
U nas pogoda w kratkę, ryb strasznie nie lubie po za łososiem, którego namiętnie jadłam do teraz, on wędzony na zimno - to już nie moge się zajadać :wściekła/y:
Mój synio dziś skończył 3 latka :)

Tak się zastanawiałam ostatnio, która z dziewczyn się podzieli z Nami wiadomością, że biją u niej dwa małe serduszka!! ;)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry