reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Perelka mówisz, że aż taka wielka... To może wolę nie wiedzieć... :)))) Choć powiem Ci, że tak myślimy aby tez rate podnieść o np. 500 zł aby okres się skrócił ale to dopiero jak męża motor spłacimy.
 
Córa zachwycona kroi szparagówkę (heh wyrodna matka jestem, a co tam), a ja popijam kawusię ;-)

Jeszcze tydzień lipca, ale ten czas leci...
 
Aza my nie mielismy duzego kredytu, bo coś około 150 tyś zł. Rata wychodzi nam niecałe 2 tyś. Ale oprócz tego drugie 2 tys za samochody i jakieś drobiazgi ;) Moze dla niektórych to niewiele, ale my odczuwamy i też czekamy, żeby chociaz połowa odpadła ;-)
 
Agulqa- u męża w pracy nawet jak ma zwolnienie chłodzone to nie może iść. Poza tym moja ksiegowa mi tłumaczyła, że jak pracuje w bibliotece i dorabiałam w szkole to zawsze mam brać dwa zwolnienia. Nie możesz sobie wziąć tylko w jednej pracy. Chyba że druga masz np. Umowę zlecenie i możesz sobie poprzesuwac dni, że w czasie jednego zwolnienia nie zarabiasz w innej pracy.

U mnie obiad z głowy, mąż robi grilla. Przygotował szaszlyki, karkowke i inne cuda, a ja mam tylko leżeć i czekać.:D
Poza tym mój mąż też bardziej garnie się do sprzątania niż ja. Ja mam tak jak femme bym leżała i jedzenie donosiła.

Dzisiaj ma do nas przyjechać koleżanka, ale mam cichą nadzieję, że jej się odwidzi i nie przyjedzie. Wiem jestem wredna, ale nie mam dziś ochoty na gości, brzuch mnie boli od rana.

Nam jeszcze zostało 19 lat z kredytem. Matko jak to brzmi;)
 
Aza my nie mielismy duzego kredytu, bo coś około 150 tyś zł. Rata wychodzi nam niecałe 2 tyś. Ale oprócz tego drugie 2 tys za samochody i jakieś drobiazgi ;) Moze dla niektórych to niewiele, ale my odczuwamy i też czekamy, żeby chociaz połowa odpadła ;-)

Nawet sobie tego nie wyobrażam. Wasze raty to nasze dochody w przybliżeniu :szok:
 
To my jeszcze tylko 5 lat kredytu,10 już za nami,a pamiętam jak braliśmy to byłam przerażona ,że skończymy spłacać jak Antoś będzie w gimnazjum,ale czas tak szybko leci,a i my dużej raty nie mamy,braliśmy 100 tyś,bo kupiliśmy dom do remontu,ale za to jak spłacimy ten to weźmiemy nowy już pod hipotekę,na wielki remont :-D
my wcinamy pancakesy z bitą śmietaną i owocami ,taki dziś obiad-nieobiad
 
Ostatnia edycja:
Pijecie kawusię? Mnie od początku ciąży odpycha nawet jak mąż pije to mnie drażni. Dużo przytyłyście już? Ja przybrałam kilogram ale w ostatnim tygodniu połowę zgubiłam.
 
reklama
Perelka dzieki :p zazdroszcze, my na 30lat bierzemy... ale wlasnie po to by rata byla mniejsza bo spoko dajemy rade a 1000zl ciezko byloby placic :p

Aza a nie mozecie nadplacac raz w roku? My mozemy do 10% wartosci kredytu za free

Perelka samych kredytow macie wiecej niz my z Ł z dwoch wyplat... wiec u nas by nie przeszlo ;-)

Jezyk spoko, ja mam jeszcze 30lat i to z dwoma ;-) jedwn bralismy w lutym drugi bierzemy teraz ;-)

Mcpearl wlasnie dlatego my mamy rate 500zl niecale by dac rade splacac.
 
Do góry