reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Agulqa w poprzedniej ciąży też szłam do przodu jak burza. Przytyłam 19 kg. 10 kg zeszło od razu po porodzie, a reszta została ze mną. Jak patrzyłam w poprzednią kartę ciąży to po 3,5 kg na miesiąc potrafiłam przybrać.
 
A jeszcze mi się przypomniało, że badałam b12, bo jak niski poziom tej witaminy to też żelazo słabo się wchłania, może warto ten trop sprawdzić.
 
Doggi bidulko :-(

Bada, jakie autko planujecie kupić? Wasze chłopaki to już bezfotelikowe chyba? Też musimy coś kupić, tylko w czym się zmieszczą 3 foteliki? :baffled: No i jak jeździć? Przy noworodku wolałabym obok, czyli jedno musiałoby z przodu? Ech :baffled:
 
Agulqa aż kartę znowu znalazłam. Najwięcej tyłam w II trymestrze. W I wcale, a w III już tak w normie. Kalkulator wagi w ciąży - Dzieci.pl tu możesz sobie sprawdzić orientacyjnie. Słyszałam, że 12 kg w ciąży jest optymalne. I z tym się zgodzę, bo 10 kg samo schodzi.

Doggi
przytulam


U Dominiki 12 ząb się pojawił. Mam nadzieję, że luźna kupka już nas opuści. Jeszcze tylko 8 zębów i będzie komplet:-D Ale najgorsze i tak były jedynki.... masakra jakaś. Oby drugie było inne pod tym względem.
 
Bada pewnie, rozumiem. My kupilismy dopiero pierwszy samochod wiec jest po prostu stary i byl tani :p bagaznik duuuzy wiec spokojnie na wakacje sie zmiescimy, 5drzw, klima. Nic wiecej nie potrzebuje :p

Doggi normalnie powiedzialabym łyknij setke, ale nie powiem ;-) ja ostaynio ryczalam bo myslalam zw do rodzicow nie pojade. Ale plakalam jak dziecko, az sis cala trzeslam chyba ponad godzine :p
 
reklama
Doggi przykro mi :-(
Megami Antoś dopiero osiągnął 150 cm więc dopiero miesiąc bez podsawki jeździ,a Mikołaj ma 130 cm więc jeszcze 20 cm lub jakieś 2-3 lata z podstawkiem, a chcemy kupić albo Zafirę ,ale za takie pieniądze jak planujemy to 2003 rok tylko,a mąż ostatnio wymyslił citroen xsara picasso,bo tam są 3 osobne fotele z tyłu a nie kanapa tak jak mamy teraz i za te pieniądze można kupić 2006 rok
 
Do góry