reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
Kurde zoo!!!!! To jest myśl, muszę wyciągnąć starego do wrocka do zoo, ostatnio jak byliśmy to tylko w afrykarium bo głodni byliśmy i tylko o jedzeniu myśleliśmy ;)
 
My jedziemy do ZOO 12 września do Opola :-D
I to na hardkorze, bo pociągiem :-D

Młody w wózku spokojnie uśnie, ale śpi krótko, nie tak, jak w łóżeczku...
W aucie to samo...
 
Kurde dziewczyny młody wpił tą kaszkę ale po jakimś czasie ulało mu sie i to chyba wszystko co zjadł :| nie wiem czy to nie jakaś alergia ;/ spróabuje jeszcze raz z tą kaszką ale jak będzie tak ponownie to pójdę do pediatry...

Tymon jak zmęczony to uśnie w wózku ale z reguły staram się nie chodzić z nim na spacery jak zmęczony jest (po co spacerować ze śpiącym dzieckiem - ale dopiero od niedawna mam taki pogląd tzn od momentu gdy Tymek przestał robić sceny na spacerach).
 
Moje dziecko też kaszę wsuwa :) rano robię na mm 200 ml kleik ryżowy albo mannę i dodaje tarte jabłko albo banana i tylko łyżeczką, a wieczorem przed spaniem 150 ml kaszy Minina bez mlecznej z butli. Zasypia sam, ale muszę siedzieć obok do momentu aż nie odpadnie, smoczek musi być i przytulanka albo kocyk żeby się do czegoś przytulić :)
 
Licja a no to za kaszka?
My dziś rybkę pieczoną jedlismy, oczywiscie było mu mało...

My mamy łóżeczko na kółkach heh. Na spacery chodzę gdy mam ochotę, niezależnie kiedy drzemka wypada, ważne by był nacycany :-) Też wolę by spał w domu bo mam wiecej czasu dla siebie, no ale nie jest sam. Jak zasypia to musi cos memłać - kocyk, albo tetrówkę, lub cokolwiek.
Zoo, też się wybieramy...
 
kaszka mleczno-ryzowa, obawiam sie ze mlody moze miec skaze bialkowa, ja mleka raczej unikam ale zdarza mi sie czasem zjesc i Tymko dostaje wysypki choc pediatra twierdzila ze to raczje potowki (na policzkach) ale ogolnie nie pasuje minten lekarz musze zmienic pediatre.
 
reklama
Do góry