reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Bada oj wiemy,wiemy...ja dostałam w£aśnie w piątek a już na debecie byłam.beznadziejna ta pogoda ,raz słonko raz chmury...wczoraj złapała nas mega ulewa na placu zabaw,aż M musiał po nas przyjechać a i tak byłyśmy całe mokre.
 
reklama
u nas tez nedzna pogoda.
dziewczyny uzywa ktoras z was doidy cup? zastanawiam sie nad kupnem, w necie super opinie.

ja naszczescie w pt kase z zus dostalam na czas :) ale bada nie wiem czy za spoznienie nie naleza ci sie odsetki.

pilegniary oburzone ze Tymek jutro konczy 6 mcy i tylko na cycu, i jeszcze pretensje ze nie dopajam... nie ogarniaja co to blw..
 
Czesc mamusie! Ostatnio sie nie moge zebrac na pisanie.

Zuza, rozgosc sie :) mysle, ze jesli cos Cie niepokoi, to draz do skutki, az,znajdziesz rozwiazanie. Nie daj sie splawic. Jestes jego mama I wiesz najlepiej czy Twojemu dziecku cos dolega.

Licja, my kupilismy doidy cup. Narazie tak srednio mu wychodzi picie z niego. Bardziej go interesuje gryzienie kubka niz picie, co czesto konczy sie tym, ze jest oblany woda, ale nie poddajemy sie. Nie wiem jak w Pl, ale tutaj one sa drozsze od zwyklych kubkow, ale wcale nie jestem pewna, czy to naprawde takie cudo.
 
pierwszy raz słyszę o tym kubku,już wygooglowałam :-p i nie dała bym 30 zł :sorry:

nam dziś przyszły akcesoria do butelki lovi -uchwyt i miękki ustnik,niekapek więc zaczynamy naukę :tak:

licja nie dziwię się ja też pierwszy raz u nas na forum usłyszałam o blw,co nie znaczy,że starszaki jedzenia do ręki nie dostawały po prostu nie tak wcześnie jak 6 m

jestem finansowo uratowana dziś listonosz przyniósł kasę za tacierzyński
 
Ja podobnie jak Bada,dopiero teraz sprawdziłam co to za kubeczek.nie wiem czybym sie zdecydowałana zakup,spróbuje ze zwykłym niekapkiem chociaż starsza nigdy tegonie zaskoczyła.
 
Marko niekapek poki co gryzie ale ma frajde bo zawsze mu coś kapnie. Ma też lovi 360 ale jeszcze nie czai że zassać musi.
Licja nie przejmuj się nimi, kij im w oko hehe z resztą nikt Ci nie może niczego nakazać/zakazać :-)
Młody też 99,9% cyc, trochę pomemła innych rzeczy.
 
Ja z Młodą miałam lovi 360 i tak się nauczyła :tak:
A wydawanie 30zł za kubeczek - sorry, paranoja.
Przecież wiadomo, że dziecko i tak i tak się nauczy pić, więc po co aż tak cudować, żeby jak najszybciej? :sorry:
 
mnie troche przekonuje ten kubek bo do podawania zupek przy blw podobno dobry. ale kurde wlasnie ta cena 30zl za prawie zwykly kubeczek mnie zraza. narazie stestujemy niekapka, indi jak sie twoj synus przekona to opisz wrazenia to moze go jednak kupie :)
 
Licja, czemu do zupek? Co Ty chcesz zeby on ta zupke z tego pil? To nie lepiej z miseczki? Sa takie miseczki I do tego maty co sie prxykleja do stolika z tommee tippee, mysle ze to bedzie lepsze do samodzielnego jedzenia.
A co do picia, to moj szalony syn dzisiaj przyszedl samego siebie. Zapatrzyl sie na starego jak pil sok ze szklanki I jeczal. Dalam mu jego soczek w butelce to nie chcial, a jak przelalam do zwyklej szklanki do duszkiem wychylil pol szklanki I nawet brody nie mial mokrej :) chyba kwestia motywacji

Ale serio, mysle, ze nie ma duzej roznicy miedzy doidy cup a zwyklym niekapkiem jak zdejmiesz to wieczko. Przeciez tak samo sie obleje zarowno przy jednym jak I przy drugim az wkoncu sie nauczy. My kupilismy z ciekawosci, mysle ze zaden szal. Jak mowicie, ze ten kubek w Pl 3 dysze kosztuje, to chyba faktycznie przegiecie. Tak samo jak ktos kiedys pisal I jakiejs cudownej butelce ratujacej odruch ssania przy kp za 9 dysz :)

Nulini dokladnie tak jak piszesz, wszystkie dzieci naucza sie pic, kwestia czasu. O o ile nie ciagnac smoczka jakos spe jalnie dlugo ( co ma wplyw na zgryz, zeby I wymowe), to nie ma sie co martwic I przyspieszac, no chyba ze akurat ma sie jakas zbedna kase :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wy to chociaż macie tyle dobrze, że coś tam na to konto przychodzi, bo ja się tylko nie mogę doczekać każdego 10, jak wypłata mojego W. przychodzi :-) bo sama przez śmieciówkę nie mialam nic z tego tytułu na czas ciąży i teraz.

Jak się nie poprawi to z małym jutro do lekarki jedziemy, bo dzisiaj się nie dostaliśmy. Jednocześnie cieszę się że od września w ramach rehabilitacji będziemy na basen raz w tygodniu chodzić :-) mały tak się lubi chlapać, że wanienka jest jak potrzebuje go na szybko umyć, a normalnie to napuszczam wody do wanny i sobie pływa na brzuszku.

Dobrej nocy dziewczyny
 
Do góry