reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Ojj dziewczyny przecież wszystkie wiemy o co chodzi...
Nie chcę się wdawać w dalsze dyskusje bo mój wiek zobowiązuje do pewnej wstrzemięźliwości słownej :-) To wszystko tu i sprawa z facebookiem świadczy tylko o waszej niedojrzalosci emocjonalnej. Jednak uśmiecham się tylko, patrząc na to wszystko. Pamiętajcie że internet to wirtualny świat a anonimowość jest złudna.
Również życzę miłego wieczoru ;-)
 
Ostatnia edycja:
Skoro tylko tyle to tym bardziej potwierdza się moja mhm tzw teoria ;-)
Napisałam coś zupełnie oczywistego i do tego nikogo nie "pokazałam palcem".
Uderz w stół a nożyce się odezwą czyż nie okrutnie prawdziwe jest te przyslowie drogie Panie :-D

Megami - prawda, może.niepotrzebnie napisałam gdzie pracuje już edytowałam, dzięki :-)
 
Ostatnia edycja:
Izuchna- tylko zapytał. Skoro to wszystko świadczy o naszej niedojrzałości emocjonalnej to przepraszam co Ty tu z nami robisz? Po co piszesz?
 
izuchna, ale właściwie o co Ci chodzi? Przyszłaś na forum na samym końcu to mogę powiedzieć, że i mało nas znasz i nie wiesz jak pisałyśmy ze sobą wcześniej. Poza tym mam wrażenie, że baardzo dużo sobie dopowiadasz. Myśmy się po prostu od pewnego czasu przeniosły się na fb i mało kto tu zagląda. karpanna dostała kilka odpowiedzi na temat sapki swojego dziecka i nie rozumiem tych jakichś podtekstów. I bez obrażania mi tu bo nie wiem czy to ta strona okazuje się infantylna, która oskarża...
 
izuchna, to ja się pytam o co Ci chodzi?
mój post był z dupy wzięty - a co? nie można?
Laski się cieszą, bo pewnie jak zwykle się zjarały :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D:-D:-D:-D. w końcu kto MATCE zabroni?! :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p



w ogóle ładnie tak oceniać ludzi w ogóle ich nie znając?! :confused::confused::confused::baffled:
myślisz, że skoro jesteś psychologiem to masz do tego prawo?


wyyyyyyluuuzuuuj Dziewczyno!
 
Bosssz broń ja się nie obrażam. Jednak dokładnie wiem jak to zabrzmiało, a jeżeli chodzi o niedojrzałość emocjonalną to dotyczy sprawy fecebook'owej. Co tutaj robię - to samo co każda i tak jak Wy mam prawo pisać co chce i nie.rozumiem skąd te oburzenie skoro dziewczyny są niby takie wesołe, czy ja coś złego napisałam? raczej nie, więc się trochę zapetliłyście. I nie jestem złośliwa, tak sobie.Tylko dyskutuje z Wami jak by ktoś nie zauważył ;-)
Ps. Popełniłem faux pas i proszę nie piszcie o mojej pracy bo powinnam unikać takich rzeczy w necie, z góry dziękuję

Jezyk - tak na wielkim marginesie odpowiem Ci ze musisz.Trochę się bardziej skupić czytając a.robię.to co każda z Was szukałam informacji, odpowiedzi i czasami słowa otuchy :-) zresztą eee tam gadka szmatką mówiąc potocznie
 
Ostatnia edycja:
No tak, ta złudna anonimowość :-)

Piszesz że część z nas celowo pomija posty wybranych forumek. Nie dziwię się powstałemu oburzeniu. A niedojrzałe to było co najwyżej pochopne przyjmowanie do zamkniętej grupy, w której dzielimy się osobistymi doświadczeniami pod prawdziwymi nazwiskami, nowych słabo poznanych osób.
 
reklama
Dobra dobra strasznie zła jestem, nie zasługuje na bycie w tak szacownym gronie facebookowym i będę teraz szlochać po nocach itd itp
Znudziło mnie już dzisiaj ta rozmkwa i nie potrzebne lanie wody. To tylko internet dziewczyny lepiej wróćmy do rzeczywistości bo to w niej żyjemy :p
 
Do góry