reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Izuchna moja wypowiedź jest adekwatna do całej tej dyskusji.
To jest forum i nikt nikogo nie zmusi do odpisywania każdemu i na każdą pier.dołę.
Jak ktoś ma ochotę to może odpisywać tylko jednej osobie albo nikomu i pisać tylko o sobie.
A jak widzę, że na jakiś temat jest już jakaś odpowiedź to nie dubluję jej jeśli się z nią zgadzam, bo zaraz zaroi się od postów typu "to normalne" albo "zapytaj pediatry".
Jeśli dla kogoś 1 czy 2 odpowiedzi to za mało to już nie mój problem, jest pełno innych portali gdzie można znaleźć bardziej przyjazne towarzystwo i nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
 
Izuchna myślisz, że możesz sobie tak wejść w dość zgraną już grupę i niewiele o niej wiedząc, po kilku postach oceniać i wyciągać wnioski? Mało profesjonalne.
 
Sprite zachowała się jak zachowała a wy jej jeszcze brawo biłyście.

Laska, prosiłam Cię - wyluzuj, bo zaczyna mi się robić przykro. tym bardziej, że sama napisałaś o sobie, że masz taki, a nie inny zawód. wydaje mi się, że on powinien zobowiązywać? nie ogarniam Cię. jak widać - Ty mnie też nie bardzo... :confused:



zresztą nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie, czy ładnie tak oceniać ludzi?! skoro są tu TEŻ fajne dziewczyny, tzn. że reszta jest mniej fajna lub wcale? a co Ty o nas wiesz, phi.





Żelka, przespałam się z tym i teraz się wstydzę :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Oj Megami w którym momencie ja kogoś oceniam jak na razie to ty mnie oceniasz tym stwierdzeniem. Żeby się o kimś wypowiadać trzeba pisać bezpośrednio o danej sobie a ja odnoszę się tylko do waszych wypowiedzi.Jak na razie miło mi było akurat z tobą dyskutować bo jako jedyna wypowiadłaś się konkretnie.
I przestańcie już o tym pisać bo nie.chcę mi się.tego kontynuować a muszę odpowiadać hehe :-)

Sprite - i znowuTwoja wypowiedź potwierdza moje przypuszczenia ale do oceny jest mi daleko. Żeby się wypowiadać na temat oceniania użyj konkretnych argumentów a nie.tego że napisałam w twoim domyśle że ktoś tu jest niefajny.

Przepraszam za.podwójna wypowiedź bo nie nadąrzam z odpowiedziami ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rotfl.gif







Wybacz, ale nie odpowiem Ci, skoro prosisz by nie kontynuować :-D
 
A jak napiszę, że piardłam to wszystkie będziecie mi odpisywać "super"?:-D

Nie, zapytamy o walory zapachowe :-D:-D:-D

Izuchna, apeluję o spokój i rozwagę i przede wszystkim NIEPISANIE POSTÓW POD POSTAMI bo mnie krew zalewa od edytowania!



Ja się tylko odniosę do sytuacji z FB - dla mnie logiczne, że jeśli ktoś nie wrzuca swoich zdjęć i nawet nie wiemy, jak wygląda, nie ma nazwiska, nie pisze, nie udziela się - robi wypad z grupy, bo nie potrzebujemy członków widmo.
Tak, jak laski pisały - rozmawiamy o swoich prywatnych sprawach i ja osobiście nie życzę sobie, żeby moje historie były dla kogoś pożywką, rozrywką.
 
reklama
Do góry