reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
izuchna ... odnoszę wrażenie, że pragniesz wywołać tzw. *****burzę tylko po co ? Prowadzisz jakieś badania? A co do odpisywania i olewania niektórych postów toooo co w tym złego? Nie mam nić do napisania na dany temat, nie piszę, czyjaś wypowiedz jest dla mnie mało interesująca olewam ją? Gdzie tu niedojrzałość emocjonalna ? Myślę że jako psycholog powinnaś się hamować z zapędami diagnostycznymi, szczególnie na takim forum, bo to ani czas, ani miejsce, ani warunki i chyba nikt Cię o to nie prosił.

A pretensje o zamkniętą grupę fb ... to tutaj mi już witki opadają i nie wiem co powiedzieć.

Szprajt wstydz się i idź do kąta na tyle minut ile masz lat :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: powiedziałabym że na karnego jeżyka, ale no nie wiem czy by sobie jezyk życzyła :D
 
Ostatnia edycja:
Hahaha zelka :D dobrze ze Cie mamy super naniu :) na pewno rozwiazesz wszystkie nasze i dzieci prpblemy wychowawcze :)
A co do karnego jezyka to bardziej bym sie zastanawiama czy sprite zbyt przyjemnie nie bedzie miala ;)
 
izuchna tak w ramach wyjaśnienia, czyli wg. Ciebie wyznacznikiem dojrzałości emocjonalnej jest spamowanie na forum w taki sposób żeby wszyscy mnie lubili? Tj nieszczere przyklaskiwanie wszystkiemu i wszystkim, udzielanie się przy każdej *******e nawet jak już kilka osób wyraziło swoje zdanie, a ja nie mam zupełnie nic nowego do dodania ?
Srsly? Bardzo dziwne.
 
reklama
Przesadzasz. Dajcie już spokój ta dyskusja już mnie nie interesuje. Wyciągnęłam swoje wnioski. Zresztą nie przegadam Was bo stanowicie kółko wzajemnej adoracji. Sprite zachowała się jak zachowała a wy jej jeszcze brawo biłyście. Ja napisałam karpannie że są tu też fajne dziewczyny i że czasem po prostu nikt się nie.cofa.żeby poczytać wcześniejsze wpisy i co to aż takie straszne było. Nikogo palcem nie wytknelam a tylko winni się tłumaczą. To jest.forum o dzieciach więc skończymy ta bezsensowną rozmowę.

Edition alecta i Twoja wypowiedź uważasz że.jest.dojrzała?
 
Do góry