reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2015

reklama
No wlasnie przez fb forum nam umiera :( u nad dzisiaj super pogoda, od 11 caly dzien na dworze, nuedawno wrocilismy, wykapalam potworka I maly spi jak zabity :)

U nas nius taki, ze jutro mi gips albo usztywniacz na reke zakladaja, bo sie popsula. Myslalam, ze jakos sie sama wyleczy, ale jest coraz gorzej. Bylam rano u lekarza I skierowanie do szpitala :(
 
Indi co jest z reka? My dzis mielismy duzo zalatwiania, zakupy na mieszkanie, notariusz itp. Ale jutro ma byc ladnie wiec jak nic nie pokrzyzuje planow to pol dnia na dworze:)
 
Jakis czas temu sie poslizglam I od tego czasu boli coraz bardziej, spuchla I boli nawet, kiedy ruszam palcami, wiec chyba przyszedl czas zapukac do lekarza.

Agulqa, moj na dworze jest super, obserwuje wszystko, zaciesza jape, nie drze sie, w domu jest gorzej. Dlatego ciesze sie, ze jyz sie zima skonczyla
 
Ostatnia edycja:
Zadałam Wam pytanie o sapce ale nie było odzewu było to we wtorek. Forum umiera jak każde inne to normalne. Ja mogę pisać ale chyba moje posty są przezroczyste, żadne z Waszych dzieci nie ma sapki??

Indi - współczuję może jednak nie będzie potrzebny gips oby tego Ci życzę. Miałam złamany kiedyś paluch u stopy i założyli mi usztywnienie jak powiedziałam że mam w domu 2 latkę za którą muszę biegać.
 
Ostatnia edycja:
Karpanna- pisalam że my nie mamy. Nie miało żadne moje dziecko.

Cypek poszedł z płaczem do przedszkola. Dawno nie był.

Franek dziś miał tylko jedną pobudkę. Aż nie mogłam uwierzyć.

Poza tym mieliśmy znowu problem. Chrzciny w sobotę, a we wtorek dzwoni chrzestny, że mu ksiądz nie dał zaświadczenia bo ma dziecko bez ślubu!! Śmiech na sali. Według księdza nie zasługuje by być chrzestnym. Padlam. Na szczęście jego brat się zgodził bez problemu aby zostać chrzestnym. I wczoraj dzwonił, że już wszystko załatwił. Co to się dzieje w tych kościołach teraz, że ludzi skresla się na samym starcie
 
reklama
Karpanna my też nie mieliśmy sapki wiec nie pomoge.Jezyk ja też mam tego dość,z Niną strasznie walczyliśmy o chrzest ale teraz już nie zamierzam.jeżeli ksiadzbedzie robił problemy-mamy ślub cywilny-tona razie odpuszcze.we wrocławiu dopiero dzisiaj ładnie wiec też dzień na dworze planuje.
 
Do góry