reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Aguś- tak samo jak robiłeś ten, tylko szukasz suwaczka urodzinowego, a nie ciążowego, a poza tym dokładnie wszystko tak samo. :)

Witam się również, u nas też brzydko niestety. Ja zaraz się szykuję do przedszkola, bo Cyprian ma dziś przedstawienie na Dzień Mamy i Taty, a że tato w pracy, więc tylko ja będę.
 
AZA, o brrr, ja zaraz w tą pogodę muszę się gibać do pracy, nie cierpię deszczu :-( A szefostwa się "boję", bo nie mam zaświadczenia o ciąży :-( No ale będzie dobrze :-D


Ja chcę już weeekeeend :sorry:
 
No i mam co chciałam...teraz to mdli mnie i rano...ach. Jem właśnie śniadanie ale jakoś mi tak średnio na żołądku. U mnie też parszywa pogoda, zimno i pochmurnie. Spać...!
 
Witam nowe mamuśki, fajnie, że jest nas więcej :)
aguś- ja w ciąży z chłopakami jadałam mandarynki i pomarańcze tonami!!, mąż nie nadążał kupować, teraz za to mam ciągoty na banany, więc to chyba nie ma jednak nic do rzeczy, na co ma się ochotę :) Będzie córa :)

U nas jakby była dziewczynka, o mamuniu!!!!!!!!1 Jedyna laska w tej całej bandzie, byśmy chyba wszyscy ze szczęścia powariowali. :)

Uciekam na przedstawienie, miłęgo dnia dziewczyny
 
Witam mamuśki,
Weźcie ode mnie tą pogodę bo się wykończę ile można siedzieć i się przed deszczem chować?!

AZA w Zgorzelcu pseudo fitness laski się biły przy tych ciuchach sportowych (dosłownie, jedna na glebie wylądowała) nagle zaczęły ćwiczyć bo moda na chodaka zaraz im się znudzi ćwiczenie i nara... Widzisz a nie grzmisz!!!

Nulini nie masz pisanego zaświadczenia ale w każdej chwili możesz przynieść bo jesteś w ciąży! Nie mogą cię zwolnić!

McPearl u mnie wieczorami mdłości nie do zniesienia :/
 
Witam :) a szczególnie nowe mamuśki :tak:

W pierwszej ciąży wogóle cycki mnie nie bolały a teraz wprost dotknąć się nie mogę

A mnie tak bolą, że muszę w sportowym staniku spać bo inaczej mnie w nocy ból budzi. Poza tym zrobiły się ogromne :eek: normalnie z dobrego B, teraz noszę D :confused2:matko a co to dalej będzie :rolleyes2::hmm: Jakaś tak spuchnięta jestem...


Od rana poczułam nie odpartą chęć poruszania się ( póki nie mam mdłości)- i zrobiłam dwa programy dla ciężarnych i od razu uśmiech na twarzy :tak:Przy tej pogodzie to nic tylko się ruszać ;-) Ale fakt że te babki z brzuchami mają lepszą kondycję niż ja bez brzucha :szok:


edit. Wiecie co właśnie zauważyłam, że sporo dziewczyn pisze w tych wątkach- trzecie dziecko, pierwsze itd...a na głównym nic i nie zaglądałam bo myślałam, że jest od tego główny- to teraz nie wiem- wszyscy piszą na trzech wątkach ? Nie możemy wszyscy pisać na jednym ?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamuśki ;) szczególnie te nowe, których nie witałam!

U mnie też leje....

McPearl no widzisz... objawy świadczą, że będzie dobrze :-D

Nulini mam nadzieję, że nie będą robić Ci problemów

maadlen 3 cm, WOW ;)

justyna a dlaczego tak myślisz, jak się czujesz?

malinka mi też trochę urosły, ale bez przesady ;-) z resztą u mnie największy wybuch ok. 2-3 doby po porodzie... Na myśl o cieknącym mleku mam ciarki hehehe

Co do tych wątków, widać mają potrzebę integracji w takie grono o wspólnych doświadczeniach, cóż... zapraszamy na główny częściej oczywiście ;)
 
reklama
Malinka szczerze zazdroszczę energii, ja ledwo żyje i się poruszam tak myślę,że zwolnienie z pracy powinnam mieć na początku ciąży a nie pod koniec:-D mdli mnie niemiłosiernie i do tego ta pogoda usypiająca-ratunku :baffled:
 
Do góry