reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Co do tych wątków, widać mają potrzebę integracji w takie grono o wspólnych doświadczeniach, cóż... zapraszamy na główny częściej oczywiście ;)

Nie no pewnie, rozumiem potrzebę :tak: tylko widzę, że w tych wątkach i tak udzielają się wszyscy ( a tak mi głupio było zaglądać :zawstydzona/y:bo ani do jednego ani do drugiego nie pasuję ;-)) No nic, może się jakoś zintegrujemy na głównym :-)
 
reklama
Czesc Styczniowki. Moj biuscik tez bolacy i urosniety musialam staniczki powymieniac, wiec zakupowy plus :D

Pogoda u nas paskudna.
Nulini gratulacje pieknej bety. A z cycuszkiem moze sie jakos ulozy bez operacji!! Trzeba byc dobrej mysli.
Co do pracy, bez stresu jestes chroniona... jak ci szefosrwo nie pasi i martwisz sie o krzywe teksty wez l4.
Mnie mdli na okraglo, na szczescie wymiotowalam raptem kilka razy. Miesa nie jem kompletnie. Najchetniej to trawe ( jak moj maz miesozerny mowi) czyli salatki i truskawy z bananami tonami. Soki owocowe namietnie. Jezdze do galerii codziennie na jamajca twista - swierzo wyciskany... pyszka! Ja tam zagladam wszedzie jak mam czas.

Malinka w poprzedniej ciazy, tu na forum dziewczyny tworzyly sobie dodatkowe zamkniete grupy, dla wybranych. Wiec takie watki w sumie jak u nas mysle ze sa spoko ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
malinka ja na tamtych nie pisze, uważam ze główny jest na rozmowy takie "ogólne" a poszczególne wątki do rozmów w danej tematyce, możecie mnie laski zlinczowac ale te wątki mama po raz pierwszy i mama poraz trzeci (nie pamiętam nazwy) bardziej podchodzą pod podforum jak styczeń 2015, czy staraczki czy mamy bliźniąt. Trochę robi się to chaotyczne :( sorry dziewczyny takie moje zdanie
 
Ja w sumie też bym wolała jeden wątek,bo co za różnica,że na wspólnym ogólnym pokażemy usg lub podamy fajny przepis, ale to moje zdanie.
 
Malinka w poprzedniej ciazy, tu na forum dziewczyny tworzyly sobie dodatkowe zamkniete grupy, dla wybranych. Wiec takie watki w sumie jak u nas mysle ze sa spoko ;)

Ja w poprzedniej ciąży taż byłam świadkiem powstawania grup zamkniętych i to zawsze bardzo psuło atmosferę- ale nie piszemy przecież o wątkach zamkniętych. Chodziło mi o coś zupełnie innego, ale ok... Zapomnijcie... :zawstydzona/y:

Malinka szczerze zazdroszczę energii, ja ledwo żyje i się poruszam tak myślę,że zwolnienie z pracy powinnam mieć na początku ciąży a nie pod koniec:-D mdli mnie niemiłosiernie i do tego ta pogoda usypiająca-ratunku :baffled:

Pierwszy dzień mam taką energię :tak: i w sumie po tych ćwiczeniach inaczej się czuję- muszę się zmuszać codziennie :tak: a później poród pewnie będzie łatwiejszy heh jedno kichnięcie i dzidzia na świecie :-D:-D:-D
 
Ja w sumie też bym wolała jeden wątek,bo co za różnica,że na wspólnym ogólnym pokażemy usg lub podamy fajny przepis, ale to moje zdanie.

oddzielne wątku, są dobre bo wprowadzają porządek jak chcemy do czegoś wrócić np przepis, albo wizyta i usg jakieś łatwiej jest znaleźć w,danej kategorii gdzie jest kilka stron niż jeden wątek gdzie są tysiące stron gdzievrozne rzeczy porostu giną
 
Nie zmienia to mojego zdania i wolałabym jeden wątek wspólny :happy:
:tak::tak::tak:

malinka ja na tamtych nie pisze, uważam ze główny jest na rozmowy takie "ogólne" a poszczególne wątki do rozmów w danej tematyce, możecie mnie laski zlinczowac ale te wątki mama po raz pierwszy i mama poraz trzeci (nie pamiętam nazwy) bardziej podchodzą pod podforum jak styczeń 2015, czy staraczki czy mamy bliźniąt. Trochę robi się to chaotyczne :( sorry dziewczyny takie moje zdanie

Doggi to my teraz powinnyśmy założyć- mama po raz drugi :-D ale dokładnie mi o to chodziło- są podfora... już nic nie piszę bo zaraz wywołamy burzę.

Idę zrobić domowe SPA :-) trzeba jakoś wyglądać, od czasu L4 nawet makijażu mi się robić nie chce :sorry:
 
Tutaj taka produkcja trwa, ze ciezko by bylo cokolwiek znalezc ;)

Malinko malineczko ;) ja wiem o co Ci chodzilo :p chialam tylko spostrzec ze tworzenie watkow mniej rozija grupe niz tworzenie sekretnych tajemnych grup prywatnych. A co do wielowatkowosci forum mysle ze byc powinny, najwyzej nieodwiedzane, umra smiercia naturalna. O i tyle z mojej strony ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry