reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Doggi przepraszam,
Zauwazylam jak wyslalam ale musialam dosc do tego gdzie tu edycja ;p
Bo na telefonie pisze :)
Dlatego zjadam literki i robie byki ;)
Ale juz poprawione :)
 
Swiat rzeczywiście jest mały :)

Niestety watku nie czytałam od poczatku ,ale mam nadzieje byc w miare możliwość nabieżąco z wami ;)

Mam bb w telefonie jako App wiec sowaczkow niewidze i swoich tez nie mam.
 
Kevinka witaj w klubie, jazda kompa rzadko podchodzę i tylko z tel korzystam i wkurza mnie ze suwaczka nie widać ;(
 
Ja widze jak wchodze normalnie przez przegladarke w internecie ale wolniej wszystko idzie.
Przez Appa szybciej minus te suwaczki :/
 
reklama
Melduje się po wizycie, dzidzia ma już i aż 3 cm :-) i doktor powiedział ze na jego oko to już 10 tc :-) jakoś każdy inaczej oblicza . Dzidzia ruszała rączkami i trochę skakała:-) . Dostałam kolejne zwolnienie, nakaz odpoczywania, następna wizyta i usg prenatalne 17 czerwca  powiedział też ze na jego oko krwotok mógł być spowodowany przez umiejscowienie kosmowki ze obok szyjki i że może znów pęknąć naczynko. Tak to zrozumieliśmy. Nadal mam brać duphston i jeszcze do tego lutinus. Zdjęcie umieszczę w temacie "wizyty" jak mi się uda:-).
 
Do góry