reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

miłego dzionka laseczki :happy: czytam Was i uśmiech mam na pysku,szalone :-)

Dlatego ja dzień zaczynam od BB :-D:-D:-D

sprite, oj, powodzenia u weta! :-(

jeżyk, matko, jak mnie się chce do kina :-( Strasznie :-( I to na 3 filmy od razu :-(

McPearl, no to po takim śnie masz gwarancję, że zostanie z Tobą do końca życia :-D Dawaj okna, a bierz moje odkurzanie, strasznie mi się nie chce :-(

alecta, UWIELBIAM te dziecięce wywody :-D

agulqa, regulowanie zawiasów to coś, czego nie cierrrrrrpię...

femme, no co za osioł lekarz, skoro taki problematyczny, to lepiej przy swoim zostać :baffled: 3 USG w ciąży, no ciekawe, która by zniosła taką niepewność :baffled: A tekst, że "urodzić trzeba"??? No trzeba, ale można już wcześniej zapobiec chorobom!!! :wściekła/y:

Ewi, to załóż PUE, będziesz miała cały czas nad wszystkim kontrolę :tak:
 
reklama
Nulini- na jakie? Filmy?

Ewi- nie wiem co u mnie na koniec października mam mieć USG i liczę, że łaskawie rozlozy nogi żebym mogła się dowiedzieć:)

Jak będzie noworodek to będzie zostawał w domu z tatusiem, a ja z chłopakami do kina :p

A ja dzisiaj się zabieram za tą szarlotke z beza. Zobaczymy co mi wyjdzie.
 
Ja od zawsze mam długie włosy, tylko z kolorami wydziwiam dość często;) Ostatnio nawet sama robiłam bo bym u fryzjera nie wysiedziała i słabo wzięło, już mnie znowu kusi kupić farbę;) Ale odczekam ok 3 tygodni;) co by mąż nie kręcił nosem;) bo on maluje;D

Jezyk ale masz uparciucha;) Taka wstydliwa to chyba dziewczyna;)

Nulini ale nie chce mi się jechać tak daleko:D do Lublina i przez korki , potem problem z zaparkowaniem ehh. Może na męża urlopie się zmobilizuję;) jak będziemy zwolnienie zawozić;)
 
Dzień dobry :)

Widzę, że o wypadach do kina rozprawiacie. Ja tam nie pamiętam kiedy ostatnio gdziekolwiek sama z mężem byłam :D a w kinie to chyba za czasów nastolatki ;)

* Alecta *- synka rozważania świetne :)

O do krótkich włosów to u mnie więcej z nimi problemów niż z długimi, ale ogólnie moje kłaki to kłopotliwe są :confused:

* McPearl *- sen nie fajny, ale pamiętaj że interpretuje się je na odwrót.

* Nulini *- ja też chce czekoladę po której schudnę pół kg w jeden dzień ;)
* jezyk *- jak zrobisz te szarlotkę to podeślij mi kawałek :)) ja jutro robię shreka to się z tobą podzielę :)

* femme *- ale na lekarza buca trafiłaś :/ pies go ogryzł

Miłego dnia i kciuki zaciskam za wizytujące jeżeli jakieś są :-*
 
Alicja- chętnie bo Shreka dawno nie jadłam, ale sama go nie zrobię bo na moje możliwości za trudny:)

Nulini- ja tam zawsze znajdę coś na co bym poszła.:D
 
Mi to się paznokcie marzą, ale nie znam dobrej stylistki w Pułtusku, bo do tej pory sama sobie robiłam (jestem po kursie). Zresztą przed rozwiązaniem się chyba nie zdecyduje, bo raz, że leżeć muszę a dwa, że do porodu chyba trzeba ściągnąć a ja się boje, że zacznę wcześniej rodzić. Z fryzjerem też tęsknię ale na razie musu nie ma.

Właśnie odkryłam, że Paulince wyszedł nowy ząbek, pierwsza piąteczka. A jak dzielnie to zniosła, prawie żadnych objawów:-)
 
HURRRAAA!!!
Wreszcie zamówiłam wywołanie zdjęć z 2013 roku!
Normalnie już mi się po nocach śniło, jeszcze nigdy tak długo ze zdjęciami nie zwlekaliśmy :crazy:
A album czeka...
 
reklama
Jezyk nie. Po prostu miala zly dzien a ja bylam zajeta szafa i nie moglysmy sie dogadac :p

Mcpearl mi tesciowa umyla poltora okna, sis Ł pol a dla mamy zostaly 3 plus balkonowe. Ja okna moge myc, ale sie boje bo gin na wizycie powiedzial ze jak podbrzusze boli po wysilku to mam nie prowokowac przedwczesnego porodu

Karpanna nie chcialabys zobaczyc moich wlosow. Odrosty, niepocieniowane. Kazdy w inna strone

Nulini i widzisz to nam kiepsko idzie :-(

Zurek zrobiony, czas na sernik
 
Do góry